Berbr přišel o auto, pomohl si Příhoda


Fotbal zůstává hlavním tématem zábavy, a to nejen po sportovní stránce. Náhodou uniklé odposlechy ze spisu českého Lorda Voldemorta, bývalého místopředsedy fotbalového svazu Romana Berbra prostě baví a překvapují.

Kromě časté konverzace s rozhodčími zaujal i fakt, že si díky zisku titulu Slavie Praha, který vyhrála naprosto čestně a bez jakékoliv zákulisní pomoci, přišel na luxusní auto v hodnotě několika milionů.

Tato investice dlouho ležela v žaludku šéfovi sešívaných Jaroslavu Tvrdíkovi. Ten využil současné situace, dar označil jako nedorozumění, protože to nebyl dar, ale půjčka fotbalovému svazu ve chvíli, kdy smluvní partner Hyundai nedisponuje adekvátní limuzínou.

Berbr byl velmi překvapen, když začátkem týdne k jeho usedlosti přijeli zaměstnanci bezpečnostní služby a porsche mu zabavili. Nicméně auto nebude dlouho zahálet, vedení fotbalové Slavie rozhodlo, že svazu opět vypomůže a vůz získá nový předseda komise rozhodčích Radek Příhoda. Nicméně s poznámkou, že by nebylo vhodné, kdyby s ním jezdil na služební cesty do Zlína.

Pelta prodává Jablonec

Tomio Okamura povede judistickou reprezentaci

Křetínský se naštval, Sparta přišla o hřiště

Fotbalová revoluce pokračuje

Říká se, že kuriózní neověřené informace, jaká je i ta, co jste si přečetli, vydavatelé novin dříve opatřovali latinskou zkratkou N.T. (Non testatum) – neověřeno. Fonetická podoba zkratky "enté"  se zvukově  podobá německému die Ente, česky tedy kachna. Nu a tak Kachna na neděli. 

(kp,sportovnilisty.cz,foto:mp)