Zoufalý hokej volá o pomoc


Přelom roku přináší spoustu neustále se opakujících záležitostí, projevy našich předních politiků či neuvěřitelné nákupní šílenství spojené s utrácením zbylých stravenek. Ve sportu skokanské turné čtyř můstků, které nás díky výkonům českých skokanů nechává poměrně v klidu.

Stejně tak pravidelně přicházejí nářky hokejového prostředí po skončeném mistrovství světa juniorů, jak nám ve srovnání se světovou kvalitou ujel vlak. Možná by se tedy měl šéftrenér Pešán obrátit na superministra Havlíčka, zda by nebylo možné zapůjčit několik nových elektrických lokomotiv, které by roztáhly zabrzděný hokejový vlak.

Sympatický mladík jde ale s řešením problému ještě dál, objednal se k samotnému premiérovi Babišovi, neb po vlastních neblahých zkušenostech s přístupem juniorů k tréninku došel k jasnému názoru, že hokej je třeba řídit jako firmu. A protože pan premiér kromě krizového řízení má i zkušenosti s čerpáním dotačních titulů, není lepšího kandidáta na post šéfa svazu, než je právě Andrej Babiš.

Dosavadní předseda Tomáš Král by se stáhnul na post poradce předsedy Národní sportovní agentury, odkud bude moci dohlížet na již započaté rozvojové projekty, které se nedaří dokončit. Pro nového kandidáta na předsedu svazu navíc jasně hovoří i fakt, že hokejisté budou mezi první privilegovanou skupinou na očkování vakcínou proti covidu a hokejová liga tak bez větších problémů dokončí sezonu.  

Fotbalový svaz pod nucenou správu

Paštikáři biatlonisté


Tajemství Slavie odhaleno


Velká cena Brna bude!!!


Říká se, že kuriózní neověřené informace, jaká je i ta, co jste si přečetli, vydavatelé novin dříve opatřovali latinskou zkratkou N.T. (Non testatum) – neověřeno. Fonetická podoba zkratky "enté"  se zvukově  podobá německému die Ente, česky tedy kachna. Nu a tak Kachna na neděli. 

(kp,sportovnilisty.cz,foto:mp)