Zápasník Karlos „Terminátor“ Vémola se stal novou tváří značky Mototechna Drive

Zápasník Oktagonu MMA se připojil k osobnostem, jako jsou tenistky Karolína a Kristýna Plíškovy nebo hráči nejvyšší fotbalové soutěže.

Český bojovník smíšených bojových umění (MMA) Karlos „Terminátor“ Vémola se  podpisem smlouvy stal první z tváří značky Mototechna Drive, která se během pouhého roku stala jedním z lídrů v sektoru řešení mobility pro koncové zákazníky a malé a střední firmy. Vémola si zároveň převzal Mercedes-Benz GLS. Společnost AURES Holdings, provozovatel Mototechna Drive,  takto rozšiřuje svůj komunikační koncept, ve kterém sází na známé české tváře.

SportovníListy.cz byly na místě děje...
Jak říkám...„Spolupráce se známými osobnostmi jako jeden z komunikačních nástrojů se nám z dlouhodobého hlediska skutečně osvědčily, proto jsme se rozhodli i při podpoře značky Mototechna Drive jít touto cestou. Karlos Vémola je symbolem velkého odhodlání a síly a věříme, že naše spolupráce je krok správným směrem. Značka doposud těžila z přirozeného zájmu veřejnosti o bezstarostné užívání vozů s veškerým komfortem a okamžitou dostupností. V této službě vidíme veliký potenciál, proto jsme hledali cestu, jak se přiblížit dalšímu segmentu zákazníků. Ke spolupráci s Karlosem Vémolou mohu zatím jen nastínit, že se objeví například v našich videích na sociálních sítích, a to i ve spojení s dalšími osobnostmi, se kterými spolupracujeme,“ uvedl Petr Vaněček, provozní ředitel skupiny AURES Holdings, kam značka Mototechna Drive patří.

„Jako asi většina mužů mám rád automobily, ale hodně jsem přehodnotil pohled na ně po narození syna a nyní i dcery. Komfort při cestování s rodinnou a bezstarostný provoz jsou pro mě zásadní. Díky spolupráci se značkou Mototechna Drive získám obojí a navíc si budu moci vyzkoušet různé typy automobilů, na což se těším snad úplně nejvíc. S Mototechnou mají zkušenosti i moji přátelé, kteří jsou spokojenými zákazníky, a i proto se na spolupráci opravdu těším,“ uvedl své pocity ze spolupráce Karlos „Terminátor“ Vémola, který si automobil Mercedes-Benz GLS přijel převzít z rukou provozního ředitele Petra Vaněčka přímo na pražskou pobočku.

(ps, SportovníListy.cz, foto: Petr Skála)