Výrazné zdražování cen za bruslení pro amatéry


Reakce vedení hokejové Sparty na odfláknuté ligové zápasy byla veřejně proprána, noční trénink po příjezdu z venkovního zápasu extraliga dlouho nepamatuje.

Pro sparťanské hokejisty tato medikace fungovala pouze pár utkání, proto bylo nutné rehabilitační proces opakovat. Jenže s tím vzniká problém, který málokdo čekal.

Uwe Krupp, trenér Sparty, svým přístupem inspiroval kolegy z téměř poloviny ligového pole. Ruku v ruce vznikl fatální nedostatek večerních a nočních hodin na zimních stadionech, které byly převážně využívané pro hokejové soutěže amatérských týmů a veřejné bruslení. Převis poptávky nad nabídkou přinesl astronomický nárůst cen za pronájmy ledových ploch, ty se stávají neúnosné pro sportuchtivé obyvatele.

Proslýchá se, že rekreační hokejisté si nechtějí nechat nastalou situaci líbit, připravují mohutné demonstrace během tréninků ligových týmů a chtějí profesionály vyzvat k regulérnímu zápasu, aby mohlo dojít k jasné konfrontaci. Zápas bude mít jednu podmínku, ligoví hráči musí v den zápasu jít na 8 hodin do zaměstnání dle vlastního výběru, aby podmínky před prvním vhazování byly pro oba týmy stejné. Tak třeba dojde k okysličení hráčských kádru…   


Sparta jako Piráti

Kájínek se chystá pomoci tenisu

Přestupová bomba ve Slavii

Překvapivá změna trestu pro hradecký Mountfield za napadení Lubiny


Říká se, že kuriózní neověřené informace, jaká je i ta, co jste si přečetli, vydavatelé novin dříve opatřovali latinskou zkratkou N.T. (Non testatum) – neověřeno. Fonetická podoba zkratky "enté"  se zvukově  podobá německému die Ente, česky tedy kachna. Nu a tak Kachna na neděli. 

(kp,sportovnilisty.cz,foto:mp)

Boj o fotbalové nafukovací panny

31.5.2020 09:00:00

Tak se nám konečně rozjela fotbalová liga. Byl to ale zvláštní pohled. Prázdné tribuny si před pár týdny jen stěží dovedl někdo představit. Pamatujeme si, jak se slávisté velmi rozčilovali, když ...