Všechny branky v přátelském utkání v Praze v Edenu padly na sever. Česko - Brazílie 1:3

Čeští fotbalisté prohráli v přípravném mezistátním utkání v pražském Edenu s třetím týmem  světového žebříčku s Brazílií 1:3.

Jedinou branku  v prvním poločase dal z dálky ve 37. minutě David Pavelka. Ve druhé půli  po velké chybě v české obraně vyrovnal Firmino a pak další dva góly   do české branky střelil Gabriel Jesus.

Diváci, kteří seděli na tribuně Sever, tak viděli všechny čtyři góly hodně zblízka.

Připravujeme další informace...

Praha 26. března 2019

Přípravné fotbalové utkání v Praze

Česká republika - Brazílie 1:3 (1:0)
Branky: 37. Pavelka - 83. a 90. Gabriel Jesus, 49. Firmino * Rozhodčí: Hategan - Sovre, Gheorghe (všichni Rum.) * ŽK: Casemiro (Brazílie) * Diváků 19.116.
Česko: Pavlenka - Coufal, Suchý, Čelůstka (58. Kúdela), Novák (46. Gebre Selassie) - Souček, Pavelka (69. Král) - Masopust, Darida (56. Frýdek), Zmrhal (84. Jankto) - Schick (52. Vydra). Trenér: Šilhavý.
Brazílie: Alisson - Danilo, Marquinhos, Thiago Silva, Alex Sandro - Allan, Casemiro (71. Arthur), Paquetá (46. Everton) - Richarlison (63. Neres), Firmino (87. Fabinho), Coutinho (71. Gabriel Jesus). Trenér: Tite.