Do Labe arény přišly děti ze Štětí a okolí slavit pololetní vysvědčení pohybem

Téměř čtyři desítky dětí využily možnost netradičně prožít pololetní prázdniny v Labe aréně Ústeckého kraje a oslavit tak vysvědčení. Hlavním tahákem dopolední soutěžní části byla vybíjená. Odpoledne se Labe aréna proměnila v kino s nepostradatelným popcornem. Akci kromě dětí ale ocenili i rodiče zejména dětí prvního stupně základních škol, kterých přišlo také nejvíce, protože nemuseli řešit hlídání nebo jednodenní dovolenou.

Jak říkám ...„Pro nás je hlavní to, že se děti dobře bavily, a to až tak, že se jim vůbec nechtělo domů. Připravili jsme bohatý program plný her, soutěží a zábavy. Když k tomu připočítám boloňské špagety k obědu a popcorn v kině, vůbec se nedivím, že u nás chtěly děti zůstat. Pololetní prázdninový den spadá do naší filozofie vytvořit z Labe arény Ústeckého kraje ve Štětí společenské centrum, které bude sloužit nejenom sportu, ale i dalším volnočasovým aktivitám,“ uvedl Michal Kurfirst, ředitel Labe arény Ústeckého kraje.

Pololetní zábavný den připravila pro děti na páteční volno Labe aréna Ústeckého kraje ve Štětí. V pátek 31. ledna 2020 od 8.00 do 15.00 hodin na ně čekalo plno zábavy, legrace, her a soutěží. Stačilo si přinést přezůvky nebo sportovní boty a zapojit se do bohatého programu, kde je mimo jiné čekala opičí dráha, vybíjená, florbal a soutěže zručnosti ve dvojicích.Labe aréna Ústeckého kraje ve Štětí slouží nejenom vrcholovým sportovcům, ale i široké veřejnosti včetně dětí a mládeže. Labe aréna Štětí byla uvedena do provozu ve druhé polovině roku 2018. V  roce 2019 se zde konala řada akcí - Mezinárodní mistrovství Česka ve veslování na dlouhé dráze, reprezentační trenažérové testy, příprava české reprezentace na Mistrovství světa juniorů ve veslování, Olympijský běh pro školy 2019, Labský čtyřboj, Labská akademie vodních sportů, akce pro školy (ZŠ, SŠ, VOŠ) nebo Školní liga projektu Česko vesluje. Své zázemí zde mají místní sportovní oddíly veslování, rychlostní kanoistiky, parkouru, vodáckého víceboje, crossfitu, florbalu nebo mažoretek.

(mv, labearena.cz, SportovniListy.cz, foto: labearena.cz)