Ve fotbale byl koronavirus již před 3 lety


Pro velkou většinu imunologů překvapivý poznatek zveřejnila Fotbalová asociace České republiky (FAČR). Nikdo totiž nečekal, že fotbalisté mají zkušenosti s virem COVID-19 již přes tři roky a rozhodně se tím chlubit nehodlali. Neobratnost tiskového oddělení však odpálila tuto informační bombu.

Jak k tomu došlo?

V týdnu byla zveřejněna informace, že valná hromada FAČR se z důvodu protikoronavirových opatření musí „opět“ odložit. Na první pohled nevinné prohlášení. Pro znalé, v onom termínu je nařízené první stání v nechvalně známé kauze, v jejímž středu figuruje bývalý předseda FAČR Miroslav Pelta a FAČR je sám v pozici obžalovaného.

Nikdo netušil, že příčinou problémů, zasahujících celé sportovní prostředí, je smrtící virus. Vyšetřovatelé a státní zástupci dle uniklých informací ze spisu viní osoby se snahou ohnout dotační pravidla na vybranou stranu, o viru ani slova. Evidentně se máme během procesu na co těšit, překvapivým vyjádřením zřejmě není konec.

Boj o fotbalové nafukovací panny

Velký boj o Tokio

Pražský maraton nově


Slavia chystá krizový scénář

Říká se, že kuriózní neověřené informace, jaká je i ta, co jste si přečetli, vydavatelé novin dříve opatřovali latinskou zkratkou N.T. (Non testatum) – neověřeno. Fonetická podoba zkratky "enté"  se zvukově podobá německému die Ente, česky tedy kachna. Nu a tak Kachnu na neděli...

(kp,sportovnilisty.cz,foto:mp)