V modřanském údolí viděli diváci v národní házené žen 36 branek. Modřany - Přeštice 10:26

Pokud chcete čas od času nedělní čas před obědem sledovat zajímavý sport a navíc bydlíte v Praze v Modřanech a jeho okolí, doporučujeme zajít si do Modřanské rokle. Tam má totiž svůj stánek klub národní házené Spartak Modřany a nedělní dopoledne mají vyčleněna pro svá domácí utkání hned po druholigových utkáních mužů i modřanské ženy.

Utkání bylo jasnou záležitostí hráček z Plzeňského kraje, které se do modřanských házenkářek pustily s náležitým důrazem a už po třiceti minutách vedly o osm branek 15:7. Svůj náskok zvyšovaly i ve druhém poločase, ve kterém se domácímu týmu podařilo proměnit jen tři branky.

Není bez zajímavosti, že k porážce Modřan by stačily jen branky nejúspěšnější hráčky Přeštic  Jitky Kalčíkové, která jen ona vsítila dvanáct branek.

"Hrály jsme s nejúspěšnějším týmem soutěže a podle toho dopadl výsledek utkání.  Jinak jsem ráda, že se náš klub  po pandemii probral k životu, děti v mládežnických družstvech se nám všechny vrátily a poctivě trénují," řekla po utkání pro SportovníListy.cz předsedkyně klubu národní házené Spartaku Modřany a také hráčka ligového týmu Irena Duchková

Praha 26. září 2021

Národní házená

Liga žen skupina B

Spartak Modřany - TJ Přeštice 10:26 (7:15)

Branky: Jirásková Kristýna 4, Lubovská Zuzana 2, Duchková Zuzana 1, Maštalová Anna 1  -  Kalčíková Jitka 12, Trávová Michaela 6, Voráčková Simona 3, Kačírková Lucie 2, Ševlíková Aneta 2, Schejbalová Adéla 1  *  Rozhodčí: Fišer  * Diváků 30.

Líbil se vám článek? Máte k němu nějakou připomínku nebo zajímá vás diskuse k němu? Více na facebookovém profilu webu SportovníListy.cz zde.

(Petr Skála, SportovníListy.cz, foto: Petr Skála)