V extralize neporaženými ragbisty jsou už jen ti z Říčan, když Vyškov prohrál se Spartou

V pátém kole ragbyové extraligy  bylo položeno jen 23 pětek a nejvíce - sedm jich viděli diváci v Přelouči, kteří se přišli podívat na utkání domácích ragbistů s dosud neporaženými Říčany. Středočeši výhrou 7:0 na pětky jsou už jedinými, kteří neprohráli, a s tříbodovým náskokem vedou tabulku.

Na druhé místo se propadli borci z Vyškova, kteří v Praze v utkání se Spartou stačili ve druhém poločase sice snížit náskok domácích ragbistů z 15:0 na 15:14 a před koncem ještě na 20:19, ale tak zápas i skončil. Jihomoravané si i  po porážce 19:20 odvezli z Prahy alespoň jeden bonusový bod za menší než sedmibodový rozdíl skóre.

Stejný jediný bonusový bod vybojovali hráči Pragy na hřišti Tatry, s kterou borci Pragy prohráli 14:19. Ve druhém poločase nutno hostům přiznat územní převahu a elán, s jakým doráželi na brankoviště Tatry, do kterého se probojovali jen jednou.

Ragbisté Slavie Praha se vítězstvím nad Dragonem Brno 19:17 jen trochu odpoutali ode dna tabulky, kde zanechali bez jediného vítězství už jen Přelouč.