V Chelsea panika ze Slavie

Když ve švýcarském Nyonu vylosovali dvojici ve čtvrtfinále Evropské ligy dvojici Slavia Praha a Chelsea, radost propukla pouze v táboře česko-čínského klubu, anglický soupeř byl vytouženým protivníkem téměř všech zainteresovaných.

To Blues, jak se přezdívá londýnskému klubu, padali k zemi v mdlobách. Důvodem není strach ze síly sešívaných, ani cesta do Prahy, která má v Anglii ostatně dobrý zvuk, ale podivná bilance z posledních dvou kol Evropské ligy, Může se to zdát jen těžko uvěřitelné, ale oba předchozí soupeři – Genk i Sevilla – museli během zápasu střídat kvůli zranění své brankáře. To dle trenérů Chelsea nemůže být náhoda. Spekuluje se o vlivu čínských magických sil, které by mohly stát za touto zvláštní bilancí. Majitel klubu Abramovič okamžitě nařídil zakoupit do klubu mobily Huawei, aby měli jeho odborníci možnost prozkoumat možné vedlejší účinky.

Zpětné angažování českého gólmana Petra Čecha není pravděpodobné, slavističtí fotbalisté totiž nešetřili ani svého současného reprezentačního kolegu Tomáše Vaclíka v brance Sevilly, ten dokonce díky následkům pohárového zápasu vypouští reprezentační dvojzápas s Anglií a Brazílií.Zimní olympiáda v Praze?


Sportovní bafuňáři nahánějí České dráhy

Výrazné zdražování cen za bruslení pro amatéry


Sparta jako Piráti

Říká se, že kuriózní neověřené informace, jaká je i ta, co jste si přečetli, vydavatelé novin dříve opatřovali latinskou zkratkou N.T. (Non testatum) – neověřeno. Fonetická podoba zkratky "enté"  se zvukově  podobá německému die Ente, česky tedy kachna. Nu a tak Kachna na neděli. 

(kp,sportovnilisty.cz,foto:mp)

Primátor Hřib si udobřuje slávisty

9.8.2020 09:00:00

Jinak celkem poklidné hladiny prázdninové okurkové sezony rozčeřil pražský magistrát rozhodnutím o přemalování tramvají, brázdících pražské ulice. Téměř nikdo tento nákladný krok nechápal, pouze ...