V biatlonu řádí černá ruka


Tak se nám blíží konec listopadu a s ním i začátek sezony v posledních letech nejpopulárnějšího zimního sportu, biatlonu. Český fanoušek, namlsaný mnoha úspěchy, se již těší na další špičkové závody, bohužel jen u televize, významné závody jdou mimo naši republiku. A co hůř, zdá se, že mezi závodníky řádí jakási černá ruka. Tolik zdravotních komplikací nikdo nepamatuje. Protože postihly naše úplně nejlepší, je logické, že na palubě biatlonového tryskáče vypuká panika.

Nikdo si nedovede vysvětlit, proč Krčmář, Moravec nebo Vítková museli vysadit, v lepším případě zásadně omezit přípravu na novou sezonu. Zlé jazyky tvrdí, že za vším je norský trenér, který přinesl do týmu tak zdravou stravu, až ji česká těla nejsou schopna pojmout.  A když se k tomu přidá kombinace produktů generálního partnera Hamé, plné přírodních sacharidů, a populárního vinařství Hnanice, získáte koktejl, se kterým si není radno.

Záhadou zůstává, proč jsou ušetřeny mladší ročníky, včele s Markétou Davidovou, ti podobné problémy nemají. Vedení sportovního úseku tak stojí na začátku sezony před úkolem, kterým by nepohrdl ani slovutný Hercul Poirot. Najít onu černou ruku, která ohrožuje další úspěšnou sezonu českého biatlonu.


Novinka pražských Pirátů - Tour de Praha

FC Barcelona míří do české ligy.

Skrytý sponzor fotbalové reprezentace

Olympijské postele nahrávají ČechůmŘíká se, že kuriózní neověřené informace, jaká je i ta, co jste si přečetli, vydavatelé novin dříve opatřovali latinskou zkratkou N.T. (Non testatum) – neověřeno. Fonetická podoba zkratky "enté"  se zvukově  podobá německému die Ente, česky tedy kachna. Nu a tak Kachna na neděli. 

(kp,sportovnilisty.cz,foto:mp)