Tvrdík protlačil svého trenéra k reprezentaci

[ title]

Byť se má všeobecně za jasné, že volba nového trenéra fotbalové reprezentace byla dílem nejvyššího vedení svazu, předsedy Malíka a jeho zástupce Berbra, pravda je někde jinde.

Za pádem Jarolíma totiž stojí slávistická kabina v národním týmu, která dostala před srazem jasný úkol, popravit Karla Jarolíma. Proč? Nový čínský majitel Slavie Praha přiškrtil finanční kohoutky a tak i Luftjarda Tvrdík musí šetřit.

Jako naprosto zbytečnou položku v rozpočtu našel smlouvu s jím vyhozeným trenérem Šilhavým, kterého musí platit po dobu trvání smlouvy, případně do získání nového angažmá. Tudíž plán byl jasný a vyšel do puntíku. Jediným problémem byla novátorská myšlenka s angažováním Karla Poborského, tu vedení svazu ale pod pohrůžkou stažení sponzorských prostředků z čínské strany velmi rychle revidovalo a populárnímu Poborákovi byla nabídnuta nedůstojná role asistenta trenéra.

V Edenu si mnou ruce a doufají, že nový trenér bude i nadále vstřícný vůči slávistickým hráčům a díky reprezentačním startům poroste jejich hodnota.


Janek Ledecký ministrem sportu

Olympionici se bojí konkurence

Haníkův syndrom se šíří dál

Fotbalový Jablonec znárodněný


Říká se, že kuriózní neověřené informace, jaká je i ta, co jste si přečetli, vydavatelé novin dříve opatřovali latinskou zkratkou N.T. (Non testatum) – neověřeno. Fonetická podoba zkratky "enté"  se zvukově  podobá německému die Ente, česky tedy kachna. Nu a tak Kachna na neděli. 

(kp,sportovnilisty.cz,foto:mp)