Tvrdík opět sejmul Šilhavého


Jaroslav Šilhavý má opět smůlu. Před spoustou let postavil základ kádru Víktorie Plzeň, po začátku sezony se musel pakovat a je všeobecně známo, co následovalo pod trenérem Vrbou. Po nějaké době dokázal získat titul pro věčně druhou Slávii a opět musel jít od válu. V nynějším angažmá u reprezentace to vypadalo nadějně, ale ouha.

Černá můra současnosti v podobě čínského viru spolu s nekompromisním postojem (návrat všech fotbalistů zpět ke klubu) vedení čínského klubu Slavie Praha zapříčinily, že jeho tým byl rozpuštěn, místo vedení zápasu se Skotskem bude Šilhavý trpět v karanténní izolaci a sledovat, jak národní tým funguje pod kolegou Trpišovským, který byl dnes jmenován zatím prozatímním trenérem národního týmu.

Šéf Slávie Tvrdík hodlá využít nastalého absolutního chaosu ve fotbalovém svazu a převzít otěže moci. Následně dojde k dokončení změn u reprezentace, Slávie tak ušetří ve svém rozpočtu a za národní tým budou nastupovat pouze hráči ze sešívaného týmu. Útěchou pro Jaroslava Šilhavého má být nabídka na vedení slovenské fotbalové reprezentace.

Obrat v kauze Pelta a spol.

Ministr dopravy Havlíček zachraňuje Brno


Fotbal zná prvního sestupujícího příští sezony

Ujfaluši dostal na starost fotbalovou mládež

Říká se, že kuriózní neověřené informace, jaká je i ta, co jste si přečetli, vydavatelé novin dříve opatřovali latinskou zkratkou N.T. (Non testatum) – neověřeno. Fonetická podoba zkratky "enté"  se zvukově  podobá německému die Ente, česky tedy kachna. Nu a tak Kachna na neděli. 

(kp,sportovnilisty.cz,foto:mp)