Trpí Plíšková záhadným syndromem TAP?


Tenisoví fanoušci se po půl roce opět těšili na vystoupení bývalé tenisové jedničky Karolíny Plíškové, holce z plakátu největšího turnaje v České republice.

Bohužel, tak jako před rokem při stejné akci, tak jako v listopadu loňského roku před finále Fed cupu, tak i nyní se Karolína musela omluvit ze zdravotních důvodů. Podle jejího týmu a vyjádření prof. Pavla Koláře za komplikacemi stojí záhadný virus, který se nyní snaží objevit.

Dle našich informací se jedná o těžce léčitelný bacil s označením TTP. Pro vysvětlení, tato zkratka se používá pro označení nemoci „Tenisová akce Praha.“ Pro tuto diagnózu hovoří všechny dostupné podklady, Karolíně se po omluvě začíná vždy velmi rychle lepšit zdraví, což v tomto týdnu potvrdil na svém instagramovém účtu také její manžel a manažer Michal Hrdlička.

Pro českého fanouška je velmi nepříjemné zjištění, jak komplikované je možné léčení této nemoci. Údajně jedinou variantou je postoupení veškerých tenisových akcí týmu kolem Karolíny, aby měla se svými nejbližšími absolutní kontrolu nad svými aktivitami a nemusela mít obavy z konkurence.
Ve světle posledních informací, dle kterých má finálový turnaj Fed cupu dlouhodobě pořádat právě v české metropoli úspěšná sportovní agentura, to rozhodně není příliš pozitivní zpráva.


Sparta předčila vládní rošády

Chovance střídá Jan Rosák

Ledecká přijde o střechu nad hlavou

Chelsea se nespletla!


Říká se, že kuriózní neověřené informace, jaká je i ta, co jste si přečetli, vydavatelé novin dříve opatřovali latinskou zkratkou N.T. (Non testatum) – neověřeno. Fonetická podoba zkratky "enté"  se zvukově  podobá německému die Ente, česky tedy kachna. Nu a tak Kachna na neděli. 

(kp,sportovnilisty.cz,foto:mp)