Sportovci zestátňují lázně Jáchymov

[ title]
Krušnohorské lázně Jáchymov dostaly pod vánoční stromeček nemilé překvapení. Od nového roku jsou opět zestátněny a budou spadat pod ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy. Důvody tohoto kroku jsou nabíledni.

Olympijské hry v Koreji se blíží a zdravotní stav našich největších medailových nadějí je tristní. Gabriela Koukalová místo do terčů střílí do vlastního trenérského štábu, Martina Sáblíková čeká, až ji zase někdy rupne v zádech a poté mohla pořádně trénovat, Eva Samková se zraní při tréninku. Skikrosařka Zemanová už ukončila sezonu ze zdravotních důvodů a čeká ji operace.  Proto zodpovědní úředníci přijali rozhodnutí, vytvořit unikátní léčebné centrum pohybových ústrojí v Jáchymově, který je znám svými blahodárnými účinky.

Speciální radioaktivní léčba má být doplněna k vylepšení nálady semináři o návrhářství sportovní módy, líčení pánských knírů a barvení korálků. Správnou výživu obstará tým Hamánek, který již nyní staví jídelníček na míru jednotlivým sportovním odvětvím. Hlavním poradcem, který bude mít rozhodující slovo při schvalování péče, má být jmenován pro své bohaté zkušenosti Tomáš Rosický. Léčebné pobyty půjdou na vrub sázkovým kancelářím, které vytváří zisk díky sportovcům.   

Hokejová Sparta chystá velký comeback

Pokuty pro fotbalisty Slavie

Hackeři zasáhli sparťanské fotbalisty

Co potřebují hokejisté Komety k vítězství?


Říká se, že kuriózní neověřené informace, jaká je i ta, co jste si přečetli, vydavatelé novin dříve opatřovali latinskou zkratkou N.T. (Non testatum) – neověřeno. Fonetická podoba zkratky "enté"  se zvukově  podobá německému die Ente, česky tedy kachna. Nu a tak Kachna na neděli..
.

(kp,sportovnilisty.cz,foto:mp)