Společnost TCL se stala novým partnerem české fotbalové reprezentace

Novým Premium partnerem české fotbalové reprezentace se stala společnost TCL. Druhý největší výrobce televizorů na světě se bude angažovat v několika oblastech a představil i svého ambasadora Pavla Horvátha.

Zástupci obou stran prezentovali partnerství na setkání se zástupci médií  v sídle Fotbalové asociace České republiky (FAČR) v Praze na Strahově.

SportovniListy.cz byly na místě děje ...Jak říkám ...„Jsme moc rádi, že v portfoliu partnerů české reprezentace můžeme přivítat právě TCL. Těší mě, že s národním týmem chce spojit jméno tak velká společnost, která patří k předním světovým výrobcům elektroniky. Věřím, že půjde o úspěšné a oboustranně prospěšné spojení,“ uvedl předseda FAČR Martin Malík.

Představitelé TCL sledovali českou fotbalovou reprezentaci v jejích úspěšných bojích o postup na mistrovství Evropy 2020. Sledovali  například i historické vítězství 2:1 nad Anglií přímo v Praze na stadionu v  Edenu na vlastní oči.

Jak říkám ...„Byli jsme nadšení, v jaké euforii český tým hrál. Zaujali nás hráči jako Tomáš Vaclík nebo záložník Alex Král. Hned po zápase jsme oslovili fotbalovou asociaci s nabídkou stát se Premium partnerem národního týmu,“ poznamenal Hyundong Kim, Head of Marketing TCL pro střední a východní Evropu.

Lokálním ambasadorem značky bude Pavel Horváth, bývalý reprezentační záložník a nyní trenér Viktorie Plzeň „B“.

SportovniListy.cz rovněž napsalyLokálním ambasadorem značky TCL bude během EURO 2020 Pavel Horváth

(ps, FAČR, SportovniListy.cz, foto: Petr Skála)

Boj o fotbalové nafukovací panny

31.5.2020 09:00:00

Tak se nám konečně rozjela fotbalová liga. Byl to ale zvláštní pohled. Prázdné tribuny si před pár týdny jen stěží dovedl někdo představit. Pamatujeme si, jak se slávisté velmi rozčilovali, když ...