Společnost TCL se stala novým partnerem české fotbalové reprezentace

[ title]
Novým Premium partnerem české fotbalové reprezentace se stala společnost TCL. Druhý největší výrobce televizorů na světě se bude angažovat v několika oblastech a představil i svého ambasadora Pavla Horvátha.

Zástupci obou stran prezentovali partnerství na setkání se zástupci médií  v sídle Fotbalové asociace České republiky (FAČR) v Praze na Strahově.

SportovniListy.cz byly na místě děje ...Beseda se zástupci firmy TCL v sídle FAČR
Zástupci firmy TCL s dresem s číslem 20
Vše probíhalo pod hledáčky fotografů, kameramanů i této kameramanky
Jak říkám ...„Jsme moc rádi, že v portfoliu partnerů české reprezentace můžeme přivítat právě TCL. Těší mě, že s národním týmem chce spojit jméno tak velká společnost, která patří k předním světovým výrobcům elektroniky. Věřím, že půjde o úspěšné a oboustranně prospěšné spojení,“ uvedl předseda FAČR Martin Malík.

Představitelé TCL sledovali českou fotbalovou reprezentaci v jejích úspěšných bojích o postup na mistrovství Evropy 2020. Sledovali  například i historické vítězství 2:1 nad Anglií přímo v Praze na stadionu v  Edenu na vlastní oči.

Jak říkám ...„Byli jsme nadšení, v jaké euforii český tým hrál. Zaujali nás hráči jako Tomáš Vaclík nebo záložník Alex Král. Hned po zápase jsme oslovili fotbalovou asociaci s nabídkou stát se Premium partnerem národního týmu,“ poznamenal Hyundong Kim, Head of Marketing TCL pro střední a východní Evropu.

Lokálním ambasadorem značky bude Pavel Horváth, bývalý reprezentační záložník a nyní trenér Viktorie Plzeň „B“.

SportovniListy.cz rovněž napsalyLokálním ambasadorem značky TCL bude během EURO 2020 Pavel Horváth

(ps, FAČR, SportovniListy.cz, foto: Petr Skála)