Sparta jako Piráti

[ title]

Začátek jarní části fotbalové ligy přinesl jedno velké překvapení. Fotbalisté Sparty nemají kapitána týmu, ale jakousi kapitánskou skupinu.

Takové řešení fotbalová historie nezná. Že se sparťanští bossové nechali inspirovat novým politickým subjektem, Pirátskou stranou, je nabíledni. Ti přece také nemají jednoho kapitána, ale o všem rozhodují společně, nejlépe po internetu.

V návaznosti na toto svoje rozhodnutí letenský klub zažádal o změnu ligových pravidel, podle jejich návrhu by byl rozhodčí v případě diskuze s kapitánem povinen přerušit zápas a poskytnout Spartě přestávku na poradu kapitánů, aby mohli dojít ke společnému konsensu.

Pravidlo jistě projde, předsedou ligového shromáždění je přece sparťanský funkcionář. Jistým zádrhelem je genderová nevyváženost, ale co se dá dělat. Předpokládaný návrat ex-kapitána Bořka Dočkala na věci nic nemění, v Číně naopak získal z pirátského způsobu života mnoho poznatků a všem hráčům věnuje zdarma nejnovější model mobilního telefonu společnosti Huawei.

Kájínek se chystá pomoci tenisu

Přestupová bomba ve Slavii

Překvapivá změna trestu pro hradecký Mountfield za napadení Lubiny


Budou se snižovat platy v hokejové lize?


Říká se, že kuriózní neověřené informace, jaká je i ta, co jste si přečetli, vydavatelé novin dříve opatřovali latinskou zkratkou N.T. (Non testatum) – neověřeno. Fonetická podoba zkratky "enté"  se zvukově  podobá německému die Ente, česky tedy kachna. Nu a tak Kachna na neděli. 

(kp,sportovnilisty.cz,foto:mp)
Pardubice opět mění trenéra

Pardubice opět mění trenéra

15.12.2019 09:00:00

Když byl v pondělí pro některé hokejové odborníky překvapivě odvolaný trenér Dynama Pardubice Radek Bělohlav, jen někteří tušili skutečný stav věci. Asistent trenéra a spolumajitel v jedné osob...