Slávisté v nadstavbě úplně bez diváků


Již delší dobu jsme svědky prazvláštních úkazů kolem fotbalového stánku v Edenu. Občas se jedná o náhle zjevení čínského majitele, jindy je ten samý člověk najednou smazán z povrchu zemského, zasvěcení tvrdí, jakým štěstím je, že stěny garáží nemohou promluvit. Poslední paranormální jev se udál minulý týdne během zápasu Slavie s Plzní, hraný bez účasti diváků, pomiňme naplněný vip.

Ve druhém poločase muselo být utkání přerušeno pro neproniknutelný kouř z dýmovnice, za který by se ani Rákosníček nemusel stydět. Vedení klubu již spustilo ublíženeckou ofenzivu, zřejmě se vrací staré pořádky, fanoušci celé republiky si rychle vzpomněli, komu se říkalo největší fňukny. Na disciplinární komisi fotbalového svazu to má přesně opačný efekt, a protože Slávie měla problémy s diváky již v minulosti, vynesla tvrdý trest, zavřený stadion na 5 zápasů.

V praxi to znamená dohrání sezony za zavřenými dveřmi. Vzhledem k výkonům stíhající Plzně se jedná v boji o titul o řádnou komplikaci a do řešení problému se vkládá i čínský majitel klubu. Ten má přiletět příští týden do Prahy a během jednání s Milošem Zemanem nabídnout výměnný obchod, výhodný pro obě strany. Jeho detaily jsou však zahaleny ovčáčkovým tajemstvím.

Ve fotbale byl koronavirus již před 3 lety

Boj o fotbalové nafukovací panny

Velký boj o Tokio

Pražský maraton nově


Říká se, že kuriózní neověřené informace, jaká je i ta, co jste si přečetli, vydavatelé novin dříve opatřovali latinskou zkratkou N.T. (Non testatum) – neověřeno. Fonetická podoba zkratky "enté"  se zvukově podobá německému die Ente, česky tedy kachna. Nu a tak Kachnu na neděli...

(kp,sportovnilisty.cz,foto:mp)