Slavie mění majitele

[ title]
Poté, co se přestal ozývat vládce majitele fotbalové Slavie, společnosti CEFC svým českým kolegům, zavládla v sídle tradičního českého klubu velká nervozita. V business plánu figuruje položka vhodné posezonní doplnění kádru, která měla být saturována z prostředků čínského majitele. Bohužel, současná nejistota vše bortí. Je otázkou, zda prezident fotbalového klubu Jaroslav Tvrdík již neměl dříve obavy, když nekandidoval do vedení fotbalového svazu.

Nicméně nové prostředky se nedaří sehnat. Záchrana přichází ze strany velmi nečekané. Přihlásil se majitel Sparty Daniel Křetínský. Ten si akvizicí do sešívaných slibuje konečně možnost postupu svého klubu do vytoužené Ligy mistrů, což s jeho vyvolenou Spartou nevypadá ani v příští sezoně.

Je nabíledni, že by se promíchal kádr, Josef Hušbauer se má vrátit do Sparty, odkud přestoupil právě do Slavie. Opačným směrem poputuje Lukáš Vácha, jenž se velmi dobře zná se současným slavistickým trenérem Trpišovským. Cena transakce není známa, předpokládá se, že tímto transferem by se umazaly pohledávky J T banky vůči dosavadním čínským majitelům. Jaroslava Tvrdíka pak v pozici nejsilnějšího muže Slavie vystřídá expremiér Bohuskav Sobotka, velký fanoušek fotbalu a sešívaných obzvlášť. Ten má Křetínskému garantovat kontinuitu financování, podle známého hesla, zdroje jsou.


Plíšková si vybrala trenéra omylem

ANO, opět slavíme Únor na Staromáku

Mezinárodní olympijský výbor hrozí Česku arbitráží

Ministryně obrany jede přeci jen na olympiádu


Říká se, že kuriózní neověřené informace, jaká je i ta, co jste si přečetli, vydavatelé novin dříve opatřovali latinskou zkratkou N.T. (Non testatum) – neověřeno. Fonetická podoba zkratky "enté"  se zvukově  podobá německému die Ente, česky tedy kachna. Nu a tak Kachna na neděli..
.

(kp,sportovnilisty.cz,foto:mp)