Slavia si se štěstím udržela pětibodový náskok před Plzní. Slavia - Jablonec 2:1

Pět minut před koncem utkání Slavia Praha - Jablonec bylo rozhodnuto o šťastné výhře Pražanů.  Po autu  se za stavu Slavia - Jablonec 1:1 trefil střelou k tyči Tomáš Souček.

Rozhodující branka vyhnala dokonce ze střídačky sešívaných i ty, kteří patří k realizačnímu týmu, aby  se v davu přihnali gratulovat Součkovi. Kluci sešívaní si  pět minut před koncem utkání s Jabloncem zajistili důležité tři body a udrželi si před Plzní v tabulce pětibodový náskok.

Praha  15. května 2019

FORTUNA:LIGA  třetí kolo nadstavby

Slavia Praha - FK Jablonec 2:1 (1:1)
Branky: 33. Traoré, 85. Souček - 9. Holeš * Rozhodčí: Nenadál - Vlasjuk, Poživil * ŽK: Hušbauer, Baluta - Sobol, Břečka * Diváků se dívalo na utkání 11 124.
Slavia Praha: Kolář - Coufal, Ngadeu, Deli, Bořil - Souček, Traoré - Masopust (25. Stoch), Hušbauer, Olayinka (79. Baluta) - Škoda. Trenér: Trpišovský.
Jablonec: Hrubý - Holeš, Hovorka, Břečka, Sobol - Hübschman - Kratochvíl, Trávník (79. Pilík), Považanec (88. Chramosta), Acosta (35. Jovovič) - Doležal. Trenér: Klucký.