Skutečný důvod fotbalového propadáku v Norsku

[ title]
Sobotní večer minulého týdne byl zcela jasně ve znamení fotbalu. Velké očekávání fanoušků, podpořené odhodlanými vyhlášeními našich reprezentantů, přišpendlilo k obrazovkám spoustu rodin. První půle přinesla radost, někde dokonce otvírali oslavné lahve na zpříjemnění večera. Jenže přišel druhý poločas a těžká šipka hlavou do země.

Nikdo nechápal, co se s týmem stalo. Zdroje z kabiny trochu ozřejmují, co stálo za těžko uvěřitelným obratem. Kabinu reprezentantů o přestávce navštívil Marcel Chládek, svazový manažer reprezentací a oznámil, že vzhledem k finančním okolnostem na svazu končí. To na fotbalisty hluboce zapůsobilo, pro některé byl druhým tátou, jak se o ně dokázal postarat a jaké zkušenosti jim předal, zejména jak jednat se zástupkyněmi opačného pohlaví.

Ani chlácholení, že se vrací zpátky na ministerstvo a bude zase dobře, kluky neuklidnilo. Tím spíš, když se nechtěně prořekl, že hráčská základna pro mistrovství světa v Rusku bude muset projít veřejnou zakázkou a rozhodujícím faktorem bude cena. Okamžitě se rozproudila výměna zkušeností, co vše lze v Rusku zažít. Výsledek jsme pak viděli na hřišti. Veřejná zakázka na tuto akci zřejmě nebude…

Plíšková hvězdou ve Varech

Spartě hrozí další revoluce

Zimola střídá Peltu

Propadák na hokejovém mistrovství má první oběť

Říká se, že kuriózní neověřené informace, jaká je i ta, co jste si přečetli, vydavatelé novin dříve opatřovali latinskou zkratkou N.T. (Non testatum) – neověřeno. Fonetická podoba zkratky "enté"  se zvukově  podobá německému die Ente, česky tedy kachna. Nu a tak Kachnu na neděli..
.

(kp,sportovnilisty.cz,foto:mp)