Skrytý sponzor fotbalové reprezentace

[ title]

Kdo z mimoplzeňských fanoušku fotbalů chtěl zajít povzbudit reprezentaci v rozhodujícím zápase o mistrovství Evropy, musel být nepříjemně překvapen rozhodnutím fotbalového svazu a následném omezení prodeje vstupenek. Ty jsou k dostání pouze na pokladnách plzeňského fotbalového stadionu.

Takže pokud nechcete riskovat, musíte se do Plzně vypravit předem i s platným průkazem totožnosti. Údajně je za vším otázka rizikového zápasu, zřejmě po výstupu prezidenta Zemana, jež prosazuje diplomatické oduznání Kosova. Ve skutečnosti je nutné za vším hledat peníze. Svaz a České dráhy se dohodly, že dopravce převede až 30 % z každé jízdenky, projeté za účelem nákupu vstupenek na fotbalové utkání.

Fotbalisté budou dalšímu elitními sportovci, kteří pojedou vlakem na reprezentační akci. A dalším, ne nezanedbatelným důvodem, je skutečnost, že faktický vládce fotbalu Roman Berbr již nechce příliš cestovat a zlegalizuje tak svoji kancelář v západočeské metropoli.      

Olympijské postele nahrávají Čechům

Fotbalisté Sparty bojují o přežití

Díky primátoru Hřiboví mění Slavia svůj název

Fotbalisté se bojí Zemana


Říká se, že kuriózní neověřené informace, jaká je i ta, co jste si přečetli, vydavatelé novin dříve opatřovali latinskou zkratkou N.T. (Non testatum) – neověřeno. Fonetická podoba zkratky "enté"  se zvukově  podobá německému die Ente, česky tedy kachna. Nu a tak Kachna na neděli. 

(kp,sportovnilisty.cz,foto:mp)