Sázkaři před pražským fotbalovým derby Slavia - Sparta věří více Spartě


Kdo je lepší, Slavia nebo Sparta, věčné téma českého fotbalového národa. Před dalším derby se na tuhle otázku nabízejí velmi rozdílné odpovědi.

Jak říkám... „Tabulkově by to mělo být jasné. Obří náskok Slavie, Sparta daleko dokonce od pohárů. Navíc se hraje v Edenu. Tohle jsme v kurzech na utkání museli zohlednit, a proto by Slavia měla být lepší a je výrazným favoritem nedělního derby v kurzu 1,67:1 na výhru.“ řekl   fotbalový bookmaker Tipsportu Petr Urbanec, který ovšem zvážil i  variantu číslo 2.

„Spartě už se tak dlouho nedaří, že se jednou chytit musí. Špatné hráče rozhodně nemá. Start do jara měla bídný jako celý podzim, ale mnohé zřejmě naznačila ve středečním pohárovém duelu proti Baníku, který deklasovala 5:0. Toho se Slavia musí chtě nechtě obávat. Přiznejme si, sešívaní po snovém roce 2019 na jaře tápou a na první opravdu kvalitní zápas čekají,“ usoudil Petr Urbanec.

Přesto realita celé sezony zatím pro Spartu není optimistická a jeden zápas to nezmění, proto je u Tipsportu kurz na výhru Letenských stále poměrně vysoký 5,37:1.

Zajímavě přistupují k zápasu sázkaři. Těm asi výhra nad Baníkem stačila, navíc je tu faktor na derby nezvykle vysokého kurzu na jeden z týmů a je z toho 52% sázek na výhru Sparty – 9% na remízu a „jen“ 39% na výhru Slavie. Budou mít sázkaři dobrý odhad, že Sparta vstupuje do nové éry a začne konečně vítězit?
      v neděli 8. března 2020Fotbal   


 FORTUNA:LIGA    ... čtyřiadvacáté kolo


17:00 Slavia Praha - Sparta Praha   v Edenu 
(dš, SportovniListy.cz, Tipsport,   foto: Jiří Růžička)