Přijde Lener do Sparty?


Velké změny prorůstají českým hokejem jako řepka českým zemědělstvím. Sázkové kanceláře snad ani nevypisovaly kurz na odchod Slavomíra Lenera, který měl svoji pozici v hokejovém svazu jistější než svatý Václav na Václavském náměstí. A přeci se poroučí.

Petr Bříza se zbavil pražské Sparty, asi to nebylo jen kvůli výkonům rozhodčích, jeho bilance v čele klubu se podobá fotbalovým kolegům, pravda, oni se drželi alespoň v první polovině tabulky. I on se poroučí…

A jaké budou konsekvence?

Bříza údajně míří do Švýcarska do mezinárodní federace. A Sláva Lener?

Ten paradoxně vydělal na odchodu Břízy, Nový majitel, Karel Pražák, již podle jména nesnese jako trenéra Němce. Přeci jen nechce, aby Sparta byla jako další kus Járy Cimrmana. Tudíž Uwe Krupp je odsunut a Lener přebírá Spartu.

Jedná se o návrat ztraceného syna, málo se ví, že v minulosti vedl Spartu již dvakrát jako hlavní trenér. Hokejisté Sparty již nyní mají obavy z pověstného Lenerova desatera, které je údajně modifikováno bodem, že Pražák je nejvíc.

Velmi pikantní je obsazení pozice asistenta trenéra, podle holešovických utajených informací se jím má stát Milan Hnilička, minimálně do doby, než začne reálně fungovat jím vysněná Národní agentura pro sport, jež mu má kompenzovat ušlý výdělek od doby poslanecké slibu a ukončení práce pro hokejový svaz.

Trpí Plíšková záhadným syndromem TAP?

Sparta předčila vládní rošády

Chovance střídá Jan Rosák

Ledecká přijde o střechu nad hlavou

Říká se, že kuriózní neověřené informace, jaká je i ta, co jste si přečetli, vydavatelé novin dříve opatřovali latinskou zkratkou N.T. (Non testatum) – neověřeno. Fonetická podoba zkratky "enté"  se zvukově  podobá německému die Ente, česky tedy kachna. Nu a tak Kachna na neděli. 

(kp,sportovnilisty.cz,foto:mp)

Drahá oslava slavistického titulu

12.7.2020 09:00:00

O možnosti, že by Slavie nevyhrála mistrovský titul, nepochyboval od zimní přestávky nikdo, snad kromě vybrané skupiny epidemiologů a hygieniků, kteří mohli oslavy narušit svými administrativními...