Přestupová bomba ve Slavii


Vedení sešívaných, jak se slavistickým fotbalistům říká, se již začíná chystat na příští sezonu. Pevně doufá, že spanilá podzimní jízda bude pokračovat i na jaře a do Edenu konečně zavítá Liga mistrů. Ta se v tomto posvátném chrámu již hrála, ale před pár lety bohužel poskytovala pouze azyl plzeňským fotbalistům.

Aby se největší přání příznivců Slávie dočkalo naplnění, již nyní se upekla neskutečná přestupová bomba. Po vzoru fotbalové Sparty a její kličky při prodeji Pavla Nedvěda do Lazia Řím přes Košice přijde do Edenu velká hvězda také oklikou. A ne malou. Přes Čínu.

Majitelé klubu odsouhlasili nákup opory slovenské reprezentace Marka Hamšíka, který píše fotbalovou historii v italské Neapoli. Marek odejde v zimním přestupovém okně do Číny, aby se v létě
přestěhoval do Prahy a pomohl Slávii k úspěchu na mezinárodní scéně.

Hamšíka přemluvila jiná slovenská opora Slávie, kolega z reprezentace Miroslav Stoch. Ten kromě luxusního zázemí klubu pochválil pražské kadeřnické a tetovací salony, což prý byl jeden z rozhodujících faktorů přestupu. Necháme se tedy překvapit, čím se nechá možná nejlepší slovenský fotbalista historie v Praze zkrášlit.    

Překvapivá změna trestu pro hradecký Mountfield za napadení Lubiny


Budou se snižovat platy v hokejové lize?


Koukalová se vrací!

Klinika najde své využití – sídlo sportovní agentury


Říká se, že kuriózní neověřené informace, jaká je i ta, co jste si přečetli, vydavatelé novin dříve opatřovali latinskou zkratkou N.T. (Non testatum) – neověřeno. Fonetická podoba zkratky "enté"  se zvukově  podobá německému die Ente, česky tedy kachna. Nu a tak Kachna na neděli. 

(kp,sportovnilisty.cz,foto:mp)