Veletrh FOR HORSE 2018 je pro majitele, chovatele a milovníky koní

[ title]
Veletrh  FOR HORSE, který nyní probíhá jako součást čtyř veletrhů FOR KIDS, FOR PETS, Aktiv 55+ od 12. dubna do 15. dubna 2018 na pražském výstavišti v Letňanech,  je zaměřen na koně, jejich potřeby a vše pro majitele, chovatele a milovníky koní.

Dokonce zde uvidíte i opravdové koně, neboť na konci haly je vybudovaný prostor pro přehlídky a ukázky dovedností s koňmi.

SportovníListy.cz byly na místě děje...
Na stánku Národního hřebčína v Kladrubech nad Labem si zájemci mohou koupit i suvenýry včetně omalovánek koni
O turistice na koních se dozvíte více na tomto stánku
I koně se nějak převážejí ...


Akce HOR HORSE  je tak  příležitostí pro představení novinek   na trhu v oblasti krmiv, veterinárních, minerálních a kosmetických přípravků, pomůcek, transportních zařízení, kompletního jezdeckého vybavení a potřeb a škol a učilišť, kde lze jezdectví studovat nebo se vyučit.

Veletrh si klade  za cíl nabídnout novinky z oboru na trhu, trendy v oblasti výživy a chovu a potřeb pro koně.

Nedílnou součástí veletrhu bude také doprovodný program, který nabízí  návštěvníkům hlubší pohled do tematiky a zúčastněným partnerům možnost dalšího zviditelnění se.

Součástí veletrhu je i stánek Národního hřebčína Kladruby nad Labem, který jen v roce 2017 navštívilo 80 000 návštěvníků. V Hřebčíně během roku probíhají desítky akcí včetně sportovních klání.

Prezentace na veletrhu FOR HORSE 2018 mají i turisté, kteří turistiku provozují ze hřbetu koní.

Česká obec sokolská je partnerem doprovodného programu veletrhu For Kids(ps, SportovníListy.cz, foto: Petr Skála)