V kurzu 250:1 si můžete vsadit i na fotbalový výsledek Česko – Anglie 5:0

Jedno je jisté dopředu, že utkání Česko – Anglie bude parádní podívaná jak pro skalní fotbalové nadšence, tak i pro sváteční fanoušky. Na výsledek si ještě budeme muset počkat pár hodin, ale 98 % sázkařů už teď předjímá, že radovat se budou Angličané.

Jak říkám...„Zbylá dvě procenta rovnoměrně věří na výhru české reprezentace nebo remízu (kurz 4,38).  Podle většiny sázkařů také během utkání uvidíme nejméně dvě branky (1,26), hodně se sází i na to, že Anglie vyhraje i s handicapem -1,5 (kurz 2,43). Celkově jsme na česko-anglický duel vypsali 74 různých sázkových příležitostí,“ “ uvedla tisková mluvčí Chance Markéta Světlíková.

Jinak s většinovým názorem sázkařů se shodují i bookmakeři z Chance, kteří na tým Albionu vypsali kurz 1,53:1, kdežto na český tým 6,88:1.

Prestižní kvalifikační zápas o EURO 2020 mezi Českem  a Anglií bude u Tipsportu jedním z nejsázenějších zápasů dne 11. října 2019. Jenže právě „hlas sázkařů - hlas lidu“ mnohé naznačuje.

Jak říkám...„Kdyby šlo o volbu prezidenta, favorit by už mohl dnes slavit. Nerad, nerad sázím proti naší reprezentaci, ale nevidím moc možností na úspěch v tomto zápase,  řekl  bookmaker Tipsportu Petr Urbanec.

Jen pouhá 2 % sázek na výsledek zápasu přijal Tipsport na výhru Česka v kurzu 6,48:1 nebo alespoň remízu - kurz 4,39:1. Zbylých 98 % sází na výhru Albionu – v kurzu 1,53:1. Za všechny shrnul názor jeden ze sázkařů. „

Nejvyšší sázkou na výhru je Anglie je zatím 100 tisíc korun. Častěji než zápas českých fotbalistů zařazují sázkaři na tikety jen duely Chorvatsko – Maďarsko a Nizozemí – Severní Irsko. Také bookmakeři by rádi našli optimistická slova, ale…


Jak říkám...„Doufejme, že domácí prostředí českým reprezentantům přece jen dodá sebedůvěru, která jim ve Wembley totálně scházela. Angličané mimo Ostrovy nebývají tak jistí, snad toho dokážeme alespoň částečně využít,“ zkusil  nalézat pozitiva bookmaker Tipsportu Petr Urbanec.

Oplatit favoritovi porážku 5:0 z prvního zápasu očekávat nelze, kurz 250:1 na výsledek Česko – Anglie 5:0 je tak trochu z jiného světa a zatím na něj u Tipsportu ani nikdo nevsadil.
(mp, ms, ps, SportovníListy.cz, foto: Petr Skála)