Kam ve středu 9. října 2019 za sportem? Sledujte fotbal, basketbal, házenou i ragby

[ title]
Sportovní program bývá ve středu většinou nenaplněný tolika lákadly jako o víkendu, nicméně nezapomínejte však, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky. Někdy je to dokonce lepší.

Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se na kole či na kolečkových bruslích nebo se jen rozejděte na výlet.

Fandíme vám...


       ve středu 9. října 2019



   Fotbal   

Kvalifikace ME U21

Skupina 2
18:00    Lichtenštejnsko -  Slovensko

Čtvrtfinále
14:30    Mexiko - Česko

Přípravná utkání
 18:30  Bahrajn  -  Ázerbájdžán
 20:45   Německo - Argentina

Opava, Frýdek-Místek - Kvalifikační turnaj ME hráčů do 19 let
15:00    Azerbájdžán - Norsko
18:00    Česko - San Marino




   Lední hokej    



  Tipsport ELH    deváté  kolo

17:30  Karlovy  Vary - Litvínov

  CHANCE LIGA    dvanácté kolo

17:30   Piráti Chomutov - HC RT TORAX Poruba 2011
17:30   HC Dukla Jihlava - AZ RESIDOMO Havířov
17:30   HC Benátky nad Jizerou  -  LHK Jestřábi Prostějov
17:30   HC Stadion Litoměřice  -  SK Trhači Kadaň
17:30   ČEZ Motor České Budějovice - HC Frýdek-Místek
18:00   HC Slavia Praha -  HC Baník Sokolov
18:00   HC ZUBR Přerov -  VHK ROBE Vsetín

Hokejová Liga mistrů

skupina D

19:45  EV Zug - HC Škoda Plzeň
17:00  HC Oceláři Třinec -  HC Lausanne



  Basketbal   



  Kooperativa basketbalová liga mužů     druhé kolo

17:45  Kolín -  Děčín
18:00  Ústí nad bem - Olomoucko
18:00  Pardubice - Ostrava
18:00  Svitavy - Nymburk
18:00  Opava - Hradec Králové
18:00  USK Praha - Brno

Ženská basketbalová liga žen   čtvrté  kolo

17:30   Ostrava - USK Praha
18:00   Hradec Králové -  Slavia Praha
18:00   Strakonice  -  KP Brno
18:00   Žabiny Brno - Chomutov



STRABAG RAIL Extraliga mužů - 5. kolo
18:30  HCB Karviná  -  SKKP Handball Brno

STRABAG RAIL Extraliga mužů - 6. kolo
18:00  TJ Sokol Nové Veselí - HK FCC Město Lovosice

MOL liga žen - 6. kolo
17:30   DHC Slavia Praha - SHK Veselí n.M.
18:00   DHK Baník Most - Iuventa Michalovce


Box

Ulan-Ude (Rusko) - Mistrovství světa žen


Gymnastika

Stuttgart (Němesko) - Mistrovství světa ve sportovní gymnastice



Ragby



Skupina A
9:15 Skotsko - Rusko

Skupina C
6:45 Argentina - USA

Skupina D
11:45 Wales - Fidži

(ps, SportovníListy.cz, foto: Petr Skála)