Kam ve středu 8. srpna 2018 za sportem? Běhá se, skáče se, hází se v Berlíně na ME

[ title]
Sportovní program bývá ve středu někdy nenaplněný tolika lákadly jako o běžném víkendu, a když moc neporadíme, kam se jít podívat, koho obdivovat a komu fandit z hlediště nebo jen u televizních obrazovek, nezapomínejte však, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky. Někdy je to dokonce lepší.

Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se na kole nebo na kolečkových bruslích nebo se jen rozejděte na výlet.

Fandíme vám...

    ve středu 8. srpna 2018



Fotbal

Liga mistrů, úvodní zápasy 3. předkola

Mistrovská část
19:00 Salcburk - Škendija Tetovo
20:45 Celtic Glasgow - AEK Atény

Nemistrovská část
19:00 PAOK Soluň - Spartak Moskva

SLOVINSKO - Mistrovství světa žen do 20 let

Atletika

BERLÍN (Německo) - Mistrovství Evropy

9:35 desetiboj muži - 110 m př. (Doležal, Lukáš)
10:10 100 m př. ženy - rozběhy,
10:20 desetiboj muži - disk (skupina A, Doležal, Lukáš),
10:50 200 m muži - rozběhy (Jirka)
11:05 trojskok ženy - kvalifikace
11:30 400 m ženy - rozběhy (Vondrová, Seidlová, Symerská),
11:40 desetiboj muži - disk (skupina B),
12:00 desetiboj muži - tyč (skupina A, Doležal, Lukáš),
12:05 1500 m muži - rozběhy (Holuša),
13:00 oštěp muži - kvalifikace (skupina A, Vadlejch, Jílek, Frydrych),
13:15 desetiboj muži - tyč (skupina B),
14:25 oštěp muži - kvalifikace (skupina B).
17:50 desetiboj muži - oštěp (skupina A, Doležal, Lukáš),
18:25 výška ženy - kvalifikace (Pejchalová, Hrubá),
19:00 desetiboj muži - oštěp (skupina B),
19:10 400 m př. ženy - semifinále,
19:35 400 m muži - semifinále,
19:45 dálka muži - finále,
20:00 800 m ženy - semifinále,
20:15 koule ženy - finále,
20:20 200 m muži - semifinále,
20:25 disk muži - fnále,
20:45 10.000 m ženy - finále,
21:35 desetiboj muži - 1500 m (Doležal, Lukáš).

Basketbal

UDINE (Itálie) - Mistrovství Evropy žen do 18 let

Cyklistika

GLASGOW (Spojené království Velké Britanie) - Mistrovství Evropy v dráhové cyklistice
9:45 časovka ženy
13:45 časovka muži

Plavání

GLASGOW (Spojené království Velké Britanie) - Mistrovství Evropy v plaveckých sportech
Bazénové plavání
9:45 rozplavby
17:15 semifinále - 200 m znak ženy, 50 m motýlek ženy, 50 m prsa ženy, 50 m volný způsob muži, 100 m motýlek muži, finále - 800 m volný způsob muži, 200 m znak muži, 50 m prsa muži, 100 m volný způsob ženy, 200 m polohový závod ženy, smíšená štafeta 4x100 m volný způsob

Dálkové plavání:
10:15 5 km muži a ženy

Skoky do vody:
14:15 3 m prkno synchro mix, 10 m věž ženy

Jachting

AARHUS (Dánsko) - Mistrovství světa v olympijských třídách

Veslování

RAČICE - Mistrovství světa juniorů

Vodní plocha v Račicích se rozčeří pod vesly juniorských veslařů z celého světa

Orientační běh

RIGA; SIGULDA (Lotyšsko) - MS v orientačním běhu


(ps, Sportovní¨listy.cz, foto: Ivana Roháčková, ASC Dukla Praha)