Kam ve čtvrtek 7. prosince 2017 za sportem? Jděte nebo se dívejte na fotbal či volejbal na TV

[ title]
Sportovní program bývá ve čtvrtek  někdy nenaplněný tolika lákadly jako o víkendu a když moc neporadíme, kam se jít podívat, koho obdivovat a komu fandit z hlediště nebo jen u televizních obrazovek, nezapomínejte však, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky. Někdy je to dokonce lepší.

Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se na kole nebo na kolečkových bruslích nebo se jen rozejděte na výlet.

Fandíme vám...



    ve čtvrtek 7. prosince 2017



Fotbal

Evropská liga, 6. kolo základních skupin

Skupina A:
19:00 Slavia Praha - Astana
Villarreal - Maccabi Tel Aviv

Skupina B:
19:00 Dynamo Kyjev - Partizan Bělehrad
Young Boys Bern - Skënderbeu Korcë

Skupina C:
19:00 Hoffenheim - Ludogorec Razgrad
Basaksehir - Braga.

Skupina D:
19:00 Austria Vídeň - AEK Atény
Rijeka - AC Milán

Skupina E:
19:00 Bergamo - Lyon
Apollon Limassol - Everton

Skupina F:
19:00 Fastav Zlín - Lokomotiv Moskva
FC Kodaň - Šeriff Tiraspol

Skupina G:
21:05 Hapoel Beer Ševa - Viktoria Plzeň
FCSB - Lugano

Skupina H:
21:05 CZ Bělehrad - Kolín n. Rýnem
Arsenal - BATE Borisov.

Skupina I:
21:05 Olympique Marseille - Salcburk
Guimaraes - Konyaspor

Skupina J:
21:05 Luhansk - Bilbao
Hertha Berlín - Östersund

Skupina K:
21:05 Waregem - Lazio Řím
Arnhem - Nice

Skupina L:
21:05 San Sebastian - Zenit Petrohrad
Vardar Skopje - Rosenborg Trondheim

Volejbal

Pohár CEV mužů, 3. kolo úvodní zápasy

17:00 Hapoel Akko - České Budějovice
18:00 Kladno - Arcada Galati (Rumunsko)
18:00 Dukla Liberec - Neftochimik Burgas (Bulharsko)

Extraliga žen, 6 kolo
17:00 Olymp Praha - Prostějov.

Český pohár žen, čtvrtfinále Odvety
17:00 Olomouc - Liberec
18:00 KP Brno - Šternberk


Házená

NĚMECKO - mistrovství světa žen

Skupina A (Trevír):
14:00 Paraguay - Slovinsko
18:00 Rumunsko - Angola
20:30 Španělsko - Francie

Skupina B (Bietigheim):
14:00 Polsko - Maďarsko
18:00 Švédsko - Argentina
20:30 ČR - Norsko

Florbal

BRATISLAVA - mistrovství světa žen
10:00 o 11. místo
13:00 o 9. místo
17:00 čtvrtfinále: Finsko - Slovenko
20:00 čtvrtfinále: Švýcarsko - Norsko

Curling

PLZEŇ - Kvalifikační turnaj v curlingu o postup na OH v Pchjongčchangu

Muži
14:00 Česko - Rusko * Čína - Nizozemsko * Itálie - Německo * Finsko - Dánsko

Ženy
9:00 Česko - Dánsko * Čína - Itálie * Lotyšsko - Finsko
19:00 Česko  - Finsko * Německo - Itálie * Lotyšsko - Dánsko

Přijďte 5. - 10. prosince 2017 fandit českému curlingu do plzeňské haly Košutka

(ps, SportovníListy.cz, foto: Petr Skála)