Kam ve čtvrtek 7.listopadu 2019 za sportem? Sledujte fotbal, volejbal či házenou

[ title]
Sportovní program nebývá ve čtvrtek většinou naplněný tolika lákadly jako o víkendu, ale právě proto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky. Někdy je to dokonce lepší.

Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se na kole či na kolečkových bruslích nebo se jen rozejděte na výlet.

Fandíme vám...


       ve čtvrtek 7. listopadu  2019



   Fotbal   


 Evropská liga  

Skupina A
18:55  APOEL FC - FK Karabach
18:55  F91 Dudelange - Sevilla FC

Skupina B
18:55  FC Lugano - Malmö FF
18:55  FC Kodaň - FC Dynamo Kyjev

Skupina C
18:55  FK Krasnodar - Trabzonspor AŞ
18:55  FC Basilej - Getafe CF

Skupina D
18:55  LASK Linz - PSV Eindhoven
18:55  Rosenborg BK - Sporting Lisabon

Skupina E
18:55  S. S. Lazio - Celtic FC
18:55  CFR Kluž - Stade Rennes FC

Skupina F
18:55  Standard Lutych - Eintracht Frankfurt

Skupina G
21:00  Rangers FC - FC Porto
21:00  Feyenoord Rotterdam - BSC Young Boys

Skupina H
21:00  Espanyol Barcelona - PFC Ludogorec Razgrad
21:00  Ferencvárosi TC - CSKA Moskva

Skupina I
21:00  VfL Wolfsburg - KAA Gent
21:00  FK Oleksandrija - AS Saint-Étienne

Skupina J
21:00  Borussia Mönchengladbach - AS Řím
21:00  RZ Pellets Wolfsberger AC - Istanbul Başakşehir FK

Skupina K
21:00  Wolverhampton Wanderers - ŠK Slovan Bratislava
21:00  SC Braga - Besiktas Istanbul

Skupina L
16:50  FC Astana - AZ Alkmaar
21:00  Manchester United - FK Partizan Bělehrad

Kvalifikace pro ME žen
16:00  Ázerbájdžán - Lední hokej


Lední hokej

Euro Hockey Tour

17:30   Rusko - Finsko
18:30   Švédsko - Česko

Dmitrov (Rusko) - Euro Hockey Tour žen
13:00  Česko - Finsko
17:00  Rusko - Německo

Krefeld (Německo) - Německý pohár
16:15  Slovensko - Švýcarsko

Švédsko - Turnaj pěti zemí hráčů do 18 let
19:00  Česko - Švýcarsko


Basketbal

Kooperativa NBL - 13. kolo
18:00  Nymburk - Svitavy


Volejbal

Extraliga mužů - 7. kolo
17:30  Zlín - Ústí nad Labem


Házená

Český pohár mužů - Osmifinále
18:30  MHK Karviná - Baník Karviná
19:00   VŠ Plzeň  -  Talent Plzeň

(ps, SportovniListy.cz, foto: Petr Skála)