Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se na kole či na kolečkových bruslích nebo se jen rozejděte na výlet.
Fandíme vám...
ve čtvrtek 3. října 2019
Fotbal
Evropská liga
Skupina A
21:00 F91 Dudelange - FK Karabach
21:00 Sevilla FC - APOEL FC
Skupina B
21:00 FC Lugano - FC Dynamo Kyjev
21:00 Malmö FF - FC Kodaň
Skupina C
21:00 Trabzonspor AŞ - FC Basilej
21:00 FK Krasnodar - Getafe CF
Skupina D
21:00 Rosenborg BK - PSV Eindhoven
21:00 Sporting Lisabon - LASK Linz
Skupina E
21:00 S. S. Lazio - Stade Rennes FC
21:00 Celtic FC - CFR Kluž
Skupina F
21:00 Vitória SC Guimaraes - Eintracht Frankfurt
21:00 Arsenal FC - Standard Lutych
Skupina G
18:55 Feyenoord Rotterdam - FC Porto
18:55 BSC Young Boys - Rangers FC
Skupina H
18:55 CSKA Moskva - Espanyol Barcelona
18:55 Ferencvárosi TC - PFC Ludogorec Razgrad
Skupina I
18:55 FK Oleksandrija - KAA Gent
18:55 AS Saint-Étienne - VfL Wolfsburg
Skupina J
18:55 Istanbul Başakşehir FK - Borussia Mönchengladbach
18:55 RZ Pellets Wolfsberger AC - AS Řím
Skupina K
18:55 Besiktas Istanbul - Wolverhampton Wanderers
18:55 SC Braga - ŠK Slovan Bratislava
Skupina L
16:50 FC Astana - FK Partizan Bělehrad
18:55 AZ Alkmaar - Manchester United
Lední hokej
Tipsport extraliga 2019/2020 sedmé kolo
17:30 Vítkovice - Třinec
Atletika
Dauhá (Katar) - Mistrovství světa - den sedmý
15:35 desetiboj muži - 110 m překážek
15:40 trojskok ženy - kvalifikace
16:30 desetiboj muži - disk
17:15 sedmiboj ženy - dálka (Cachová)
18:05 desetiboj muži - tyč
18:20 koule muži - kvalifikace (Staněk)
19:10 sedmiboj ženy - oštěp (Cachová)
21:00 1500 m muži - rozběhy (Holuša, Sasínek)
21:05 desetiboj muži - oštěp
21:35 koule ženy - finále
22:00 1500 m ženy - semifinále
22:50 400 m ženy - finále
23:05 sedmiboj ženy - 800 m (Cachová)
23:25 desetiboj muži - 1500 m
Volejbal
Extraliga žen - 3. kolo
17:00 Frýdek-Místek - VK Brno
17:00 KP Brno - Prostějov
18:00 Liberec - Ostrava
18:00 Přerov - Olymp Praha
18:00 Olomouc - Šternberk
Házená
Pohár EHF - 2. předkolo
18:00 Talent M.A.T. Plzeň - Hapoel Ashdod
Skupina D
7:15 Gruzie - Fidži.
Skupina A
12:15 Irsko - Rusko.