Kam ve čtvrtek 22. srpna 2019 za sportem? Dívejte se na TV na fotbal, hokej i kanoistiku

[ title]
Sportovní program bývá ve čtvrtek většinou nenaplněný tolika lákadly jako o víkendu, nicméně nezapomínejte však, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky. Někdy je to dokonce lepší.

Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se na kole či na  kolečkových bruslích nebo se jen rozejděte na výlet.

Fandíme vám...


       ve čtvrtek 22. srpna 2019



   Fotbal   


Evropská liga (předkola)
16:00   FC Astana - BATE Borisov
17:00   FC Ararat-Armenia - F91 Dudelange
19:00   Malmö FF - Bnei Yehuda Tel Aviv FC
19:00   FK Suduva Marijampole - Ferencvárosi TC
19:30   Feyenoord Rotterdam - Hapoel Be'er Sheva FC
19:30   PFC Ludogorec Razgrad - NK Maribor
19:45   FC Kodaň - Riga FC
20:00   AEK Atény FC  -  Trabzonspor AŞ
20:00   Legia Varšava - Rangers FC
20:30   RC Štrasburk - Eintracht Frankfurt
20:30   FCSB - Vitória SC Guimaraes
20:30   PSV Eindhoven - Apollon Limassol FC
20:30   AZ Alkmaar - Royal Antverpy FC
20:30   KAA Gent - HNK Rijeka
20:45   SC Braga - FK Spartak Moskva
20:45   Linfield FC - FK Karabach
20:45   Celtic FC - AIK Stockholm
21:00   ŠK Slovan Bratislava - PAOK Soluň
21:00   Turín FC - Wolverhampton Wanderers
21:00   Espanyol Barcelona - FK Zorja Luhansk
21:00   FK Partizan Bělehrad - Molde FK

Memoriál Václava Ježka hráčů do 18 let

17:00  Česko - Lotyšsko
17:00  Slovensko - Severní Makedonie



Lední hokej    


Přípravné zápasy
12:00  HK Skalica - SHK iClinic Hodonín
17:00  HC Slovan Ústí nad Labem - HC Benátky nad Jizerou
17:00  HC Oceláři Třinec - HC Olomouc
17:30  Bílí Tygři Liberec - Amur Chabarovsk
17:30  SK Horácká Slavia Třebíč - LHK Jestřábi Prostějov
17:30  HC Slavia Praha - Diables Rouges de Briançon
17:30  HC Klatovy  -  HC Škoda Plzeň
18:00  HC Energie Karlovy Vary - Rytíři Kladno
18:00  Orli Znojmo - HC Vítkovice Ridera
18:00  PSG Berani Zlín - HC Kometa Brno
18:00  AZ RESIDOMO Havířov - HK Dukla Trenčín
18:00  Draci Šumperk - HC Stadion Vrchlabí
18:00  HK Nový Jičín - HC Tatra Kopřivnice
18:00  SC Kolín - BK Havlíčkův Brod
18:00  HC Stadion Litoměřice - Piráti Chomutov
18:00  HC RODOS Dvůr Králové n. Labem - HC Vlci Jablonec nad Nisou
18:00  MOSTEČTÍ LVI - HC Děčín
18:00  IHC Písek - HC Milevsko 2010
18:30  Hockey Club Tábor - HC Příbram

VIERUMÄKI (Finsko) - Turnaj pěti zemí žen
14:00  Česko - Japonsko
18:00  Švédsko - Rusko


Biatlon

RAUBIČI (Bělorusko) - MS na kolečkových lyžích


Kanoistika

SZEGED (Maďarsko) - Mistrovství světa v rychlostní kanoistice
09:00 rozjížďky
15:00 rozjížďky a semifinále


Střelba

Lahti (Finsko) - SP ve sportovní střelbě z brokových zbraní
Stolní tenis

Olomouc - Turnaj série World Tour


Plavání

BUDAPEŠŤ (Maďarsko) - Mistrovství světa juniorů

(ps, SportovníListy.cz, foto: Petr Skála)

Hokejisté budou bez hal

Hokejisté budou bez hal

15.9.2019 09:00:00

Hokejistům nezbývá než se snažit uspět na některém z velkých turnajů, což v současné situaci je asi tak stejně pravděpodobné jako že bude postavena hala pro Martinu Sáblíkovou. Senzační jízda b...