Kam ve čtvrtek 19. července 2018 za sportem? 12. etapa Tour de France nebude tuctovou

[ title]
Sportovní program bývá ve čtvrtek někdy nenaplněný tolika lákadly jako o běžném víkendu, a když moc neporadíme, kam se jít podívat, koho obdivovat a komu fandit z hlediště nebo jen u televizních obrazovek, nezapomínejte však, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky. Někdy je to dokonce lepší.

Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se na kole nebo na kolečkových bruslích nebo se jen rozejděte na výlet.

Fandíme vám...

    ve čtvrtek  19. července 2018



Fotbal

Evropská liga, odvety 1. předkola
15:00 Irtyš Pavlodar - Trakai (Litva)
Kajrat Almaty - Engordany (Andorra)
Tobol Kostanaj - Samtredia (Gruzie)
17:00 Dinamo Minsk - Derry City (Irsko)
Viitorul Constanta - Racing Union (Lucembursko)
Gandzasar Kapan (Armenie) - Lech Poznaň
Laci (Albanie) - Anorthosis Famagusta
18:00 Gzira United (Malta) - Radnički Niš
Nömme Kalju (Estonsko) - Stjarnan (Island)
Molde - Glenavon (Severni Irsko)
Slavia Sofia - Ilves Tampere
18:30 Riga - CSKA Sofia
Slovan Bratislava - Milsami Orhei (Moldavsko)
19:00 Žalgiris Vilnius - Klaksvík (Faerské ostrovy)
AIK Stockholm - Shamrock Rovers
Apollon Limassol - Stumbras (Litva)
Dinamo Tbilisi - Dunajská Streda
Häcken (Švédsko) - Liepaja (Lotyšsko)
Kešla Baku - Balzan (Malta)
Maccabi Tel Aviv - Ferencváros Budapešť
Sarpsborg (Norsko) - ÍBV (Island)
Soligorsk - Connah’s Quay (Wales)
Vardar Skopje - Pjunik Jerevan
Zaria Balti (Moldavsko) - Górnik Zabrze
Priština (Kosovo) - Fola Esch (Lucembursko)
19:30 Progrés Niederkorn (Lucembursko) - Gabala (Ázerbanžan)
Nordsjaelland - Cliftonville (Severní Irsko)
19:45 Beitar Jeruzalém - Čikchura Sačchere (Gruzie)
20:00 FC Kodaň - KuPS Kuopio
Luftëtari (Albánie) - Ventspils
20:15 FK Sarajevo - Bananc Jerevan
Maribor - Partizani (Albanie)
20:30 Partizan Bělehrad - Rudar Pljevlja (Černa Hora)
Titograd Podgorica - B36 Tórshavn (Faerské ostrovy)
Trenčín - Budučnost Podgorica
20:45 Coleraine (Severni Irsko) - Spartak Subotica
NK Osijek - Petrocub Hincesti (Moldavie)
Dundalk (Irsko) - Levadia Tallinn
Tre Fiori (San Marino) - Rudar Velenje (Slovinsko)
NSÍ Runavík (Faerské ostrovy) - Hibernian (Skotsko)
21:00 Domžale - Široki Brijeg
Újpest - Něftči Baku
21:15 Hafnarfjördur - Lahti

FINSKO - Mistrovství Evropy hráčů do 19 let

Lední hokej

ROMANSHORN (Švýcarsko) - Přípravný zápas hráčů do 17 let
15:00 Švýcarsko - ČR

Basketbal


SOFIA (Bulharsko) - Mistrovství Evropy hráčů do 20 let, divize B

Volejbal

NIZOZEMSKO - Mistrovství Evropy v plážovém volejbalu

NIZOZEMSKO; BELGIE - Mistrovství Evropy hráčů do 20 let

Cyklistika

Etapový závod Tour de France
12. etapa (Bourg-Saint-Maurice Les Arcs - Alpe d’Huez, 175,5 km)

Kanoistika

IVREA (Itálie) - MS juniorů a závodníků do 23 let ve vodním slalomu

Šerm

WU-SI (Čína) - Mistrovství světa


Moderní pětiboj

SZÉKESFEHĚRVÁR (Maďarsko) - Mistrovství Evropy v moderním pětiboji


RAKOVNÍK - ME U18 pozemních hokejistek
Volný den

Hurá na Mistrovství Evropy pozemních hokejistek do 18 let do Rakovníka!



(ps, SportovníListy.cz, foto: Petr Skála)
Nešťastné slávistické omyly

Nešťastné slávistické omyly

19.8.2018 09:00:00

Slavie Praha a Liga mistrů, toto spojení přestalo platit po úterním zápase s ukrajinským velkoklubem Dynamem Kyjev. Že tomu tak nemuselo být, je nasnadě. Co se sportovní stránky týče, asi nikdo...