Sportovní program bývá ve čtvrtek většinou nenaplněný tolika lákadly jako o víkendu, nicméně nezapomínejte však, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky. Někdy je to dokonce lepší.
Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se na kole nebo na kolečkových bruslích nebo se jen rozejděte na výlet.
Fandíme vám...
Tipsport liga
Skupina D
14:00 1. FC Tatran Prešov - FC Baník Ostrava
Přípravný zápas
16:00 FC Viktoria Plzeň - FK Ústí nad Labem
Biatlon
RUHPOLDING (Německo) - Závod Světového poháru
11:00 SP v biatlonu v Ruhpoldingu: sprint mužů na 10 kilometrů
14:30 SP v biatlonu v Ruhpoldingu: sprint žen na 7,5 kilometru
Lyžování
CORTINA D´AMPEZZO (Itálie) - Trénink na závod SP v sjezdovém lyžování
10:30 sjezd ženy
WENGEN (Švýcarsko) - Trénink na závod SP v sjezdovém lyžování
sjezd muži
Basketbal
Kooperativa basketbalová liga mužů
Nymburk - Pardubice
Volejbal
Extraliga žen - 16. kolo
17:00 Šternberk- VK Brno
18:00 Ostrava - Frýdek-Místek
18:00 Přerov - Prostějov
18:00 KP Brno - Olomouc
18:00 Liberec - Olymp Praha
Házená
Mistrovství světa
Skupina A
15:30 Brazílie - Korea
18:00 Německo - Srbsko
20:30 Francie - Rusko
Skupina B
15:30 Bahrajn - Japonsko
18:00 Makedonie - Island
20:30 Španělsko - Chorvatsko
Skupina C
15:00 Chile - Saúdská Arábie
17:30 Rakousko - Tunisko
10:15 Dánsko - Norsko
Skupina D
15:30 Egypt - Angola
18:00 Katar - Argentina
20:30 Švédsko - Maďarsko
Motorismus
PERU - Rallye Dakar
závěrečná 10. etapa (Pisco - Lima, 359 km)
Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se na kole nebo na kolečkových bruslích nebo se jen rozejděte na výlet.
Fandíme vám...
ve čtvrtek 17. ledna 2019
Fotbal
Tipsport liga
Skupina D
14:00 1. FC Tatran Prešov - FC Baník Ostrava
Přípravný zápas
16:00 FC Viktoria Plzeň - FK Ústí nad Labem
Biatlon
RUHPOLDING (Německo) - Závod Světového poháru
11:00 SP v biatlonu v Ruhpoldingu: sprint mužů na 10 kilometrů
14:30 SP v biatlonu v Ruhpoldingu: sprint žen na 7,5 kilometru
Lyžování
CORTINA D´AMPEZZO (Itálie) - Trénink na závod SP v sjezdovém lyžování
10:30 sjezd ženy
WENGEN (Švýcarsko) - Trénink na závod SP v sjezdovém lyžování
sjezd muži
Basketbal
Kooperativa basketbalová liga mužů
Nymburk - Pardubice
Volejbal
Extraliga žen - 16. kolo
17:00 Šternberk- VK Brno
18:00 Ostrava - Frýdek-Místek
18:00 Přerov - Prostějov
18:00 KP Brno - Olomouc
18:00 Liberec - Olymp Praha
Házená
Mistrovství světa
Skupina A
15:30 Brazílie - Korea
18:00 Německo - Srbsko
20:30 Francie - Rusko
Skupina B
15:30 Bahrajn - Japonsko
18:00 Makedonie - Island
20:30 Španělsko - Chorvatsko
Skupina C
15:00 Chile - Saúdská Arábie
17:30 Rakousko - Tunisko
10:15 Dánsko - Norsko
Skupina D
15:30 Egypt - Angola
18:00 Katar - Argentina
20:30 Švédsko - Maďarsko
Motorismus
PERU - Rallye Dakar
závěrečná 10. etapa (Pisco - Lima, 359 km)
(ps, SportovníListy.cz, foto: Petr Skála)