Kam ve čtvrtek 15. srpna 2019 za sportem? Na fotbal nebo na lední hokej

[ title]
Sportovní program bývá ve čtvrtek většinou nenaplněný tolika lákadly jako o víkendu, nicméně nezapomínejte však, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky. Někdy je to dokonce lepší.

Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se na kole či na  kolečkových bruslích nebo se jen rozejděte na výlet.

Fandíme vám...


       ve čtvrtek 15. srpna 2019



   Fotbal   


Evropská liga 2019/2020 - odveta - 3. předkolo
19:00  FK Mladá Boleslav - FCSB
19:30  Trabzonspor - AC Sparta Praha
20:00  FC Viktoria Plzeň - Royal Antverpy

18:00  HJK Helsinki  - Riga FC
18:30  FC Dinamo Tbilisi - Feyenoord Rotterdam
18:45  FK Spartak Moskva - FC Thun
19:00  HŠK Zrinjski Mostar - Malmö FF
19:00  FK Zorja Luhansk - CSKA Sofia
19:00  FK Suduva Marijampole - Maccabi Tel-Aviv FC
19:00  FK Šachtěr Salihorsk - Turín FC
19:00  Apollon Limassol FC - FK Austria Vídeň
19:00  Bnei Yehuda Tel Aviv FC - Neftçi Baku
19:00  BATE Borisov - FK Sarajevo
19:00  Yeni Malatyaspor - FK Partizan Bělehrad
19:00  AIK Stockholm - FC Šeriff Tiraspol
19:30  Hapoel Be'er Sheva FC - IFK Norrköping
19:30  The New Saints FC - PFC Ludogorec Razgrad
20:00  AEK Atény FC - Universitatea Craiova
20:00  La Valletta FC - FC Astana
20:30  RC Štrasburk - PFC Lokomotiv Plovdiv
20:30  Eintracht Frankfurt - FC Vaduz
20:30  Aris Soluň - Molde FK
20:30  AZ Alkmaar - Mariupol
20:30  PSV Eindhoven - FK Haugesund
20:30  KAA Gent - AEK Larnaka FC
20:45  Wolverhampton Wanderers - FC Pjunik
20:45  Aberdeen FC - HNK Rijeka
20:45  Rangers FC - FC Midtjylland
20:45  SC Braga - Brondby IF
21:00  Espanyol Barcelona - FC Luzern



   Lední hokej    


Přípravné zápasy
16:30  HC Dukla Jihlava  - Česko
17:00  EV Zug  -  HC Vítkovice Ridera
17:00  HC Slovan Ústí nad Labem - Dresdner Eislöwen
17:00  HC Baník Sokolov - HC Stadion Litoměřice
17:00  ComArch Cracovia Kraków - AZ RESIDOMO Havířov
17:30  Bílí Tygři Liberec - KooKoo Kouvola
17:30  BK Mladá Boleslav - HC Verva Litvínov
17:30  Piráti Chomutov - HK Sibir Novosibirsk
18:00  LHK Jestřábi Prostějov - SK Horácká Slavia Třebíč
18:00  BK Havlíčkův Brod - Hockey Club Tábor
18:00  HC Benátky nad Jizerou - EHC Lausitzer Füchse
18:00  HC Frýdek-Místek - HC Oceláři Třinec
18:00  HC Kometa Brno - HC Olomouc
18:00  Draci Šumperk - HK Martin
18:00  HC Draci Bílina - MOSTEČTÍ LVI
18:00  SKLH Žďár nad Sázavou - SC Kolín
18:00  HC Slovan Bratislava - HC Energie Karlovy Vary

Memoriál Zbyňka Kusého
19:00  Orli Znojmo - HC Košice

Turnaj pěti (U17)
15:00   Česko - Slovensko

Zubr Cup
18:00  HC ZUBR Přerov - PSG Berani Zlín

Basketbal

Podgorica (Černá Hora) - ME hráčů do 16 let, divize B čtvrtfinále
Česko  -  Polsko

Volejbal

Moskva (Rusko) - Turnaj Světového okruhu v plážovém volejbalu

Cyklistika

Silniční etapový závod Binck Bank Tour

Silniční etapový závod Czech Cycling Tour

1. etapa (týmová časovka 16,2 km)

Golf

Vysoký Újezd - Turnaj Czech Masters série European Tour


Horolezectví

Hačiodži (Japonsko) - Mistrovství světa ve sportovním lezení
Obtížnost
04:00 semifinále muži a ženy, 12:00 finále ženy, 13:00 finále muži


Orientační běh

Östfold (Norsko) - Mistrovství světa v orientačním běhu


Vodní lyžování

Putrajaya (Malajsie) - Mistrovství světa ve vodním lyžování


Zápas

Tallinn (Estonsko) - Mistrovství světa juniorů v zápase



Stolní tenis


Panagjurište (Bulharsko) - Turnaj série World Tour



Festival nového cirkusu

PRAHA - Letní Letná



(ps, SportovníListy.cz, foto: Petr Skála)