Kam v úterý 7. srpna 2018 za sportem? Na fotbal do Edenu a na atletiku k televizi ČT SPORT

[ title]
Sportovní program bývá v úterý někdy nenaplněný tolika lákadly jako o běžném víkendu, a když moc neporadíme, kam se jít podívat, koho obdivovat a komu fandit z hlediště nebo jen u televizních obrazovek, nezapomínejte však, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky. Někdy je to dokonce lepší.

Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se na kole nebo na kolečkových bruslích nebo se jen rozejděte na výlet.

Fandíme vám...

    v úterý 7. srpna 2018



Fotbal

Liga mistrů UEFA ... úvodní zápasy 3. předkola

Mistrovská část 
16:00 Astana - Dinamo Záhřeb
19:00 Malmö - Vidi Székesfehérvár
19:00 Karabach - BATE Borisov
20:30 Crvena zvezda Bělehrad - Spartak Trnava

Nemistrovská část 
19.30 Slavia Praha - Dynamo Kyjev
20:00 Standard Lutych - Ajax Amsterodam
21:00 Benfica Lisabon - Fenerbahce Istanbul

Evropská liga, úvodní utkání 3. předkola

Nemistrovská část 
17:00 Pjunik Jerevan - Maccabi Tel Aviv

BUDAPEŠŤ (Maďarsko) - Kvalifikace Ligy mistryň

Skupina 4 
18:00 Slavia Praha - Belediyespor
18:00 MTK Budapešť - Mitrovica (Kosovo)

SLOVINSKO - Mistrovství světa žen do 20 let

Lední hokej

Přípravné zápasy

17:00 HC Vítkovice Ridera - HC Slovan Bratislava
17:30 ČEZ Motor České Budějovice - HC Škoda Plzeň
BK Mladá Boleslav - Bílí Tygři Liberec
Piráti Chomutov - Metallurg Novokuzněck
Rytíři Kladno - HC Verva Litvínov
18:00 HC Dukla Jihlava - HC Olomouc
HC Enegie Karlovy Vary - HC Sparta Praha

Atletika

BERLÍN (Německo) - Mistrovství Evropy

8:35 50 km chůze muži a ženy (Gdula)
9:30 desetiboj muži - 100 m (Doležal, Lukáš)
9:40 disk muži - kvalifikace (skupina A)
10:00 400 m př. ženy - rozběhy (Hejnová postupuje přímo)
10:10 koule ženy - kvalifikace (Červenková)
10:30 desetiboj muži - dálka (Doležal, Lukáš)
10:35 400 m muži - rozběhy (Maslák, Desenský, Šorm)
11:05 800 m ženy - rozběhy
11:10 disk muži - kvalifikace (skupina B)
11:40 3000 m př. muži - rozběhy
11:50 desetiboj muži - koule (Doležal, Lukáš)

18:30 desetiboj muži - výška (Doležal, Lukáš)
18:45 kladivo muži - finále
19:05 tyč ženy - kvalifikace (Švábíková)
19:05 100 m ženy - semifinále
19:30 100 m muži - semifinále
19:55 400 m př. muži - semifinále
20:20 10.000 m muži - finále (Zemaník)
20:33 koule muži - finále
21:00 desetiboj muži - 400 m (Doležal, Lukáš)
21:30 100 m ženy - finále
21:50 100 m muži - finále

Basketbal

UDINE (Itálie) - Mistrovství Evropy žen do 18 let

Cyklistika

GLASGOW (Spojené království Velké Britanie) - Mistrovství Evropy v dráhové cyklistice

Finále
11:45 keirin ženy a muži, bodovací závod dvojic ženy, vyřazovací závod muži

GLASGOW (Spojené království Velké Britanie) - Mistrovství Evropy horských kol

10:15 cross country ženy
15:15 cross country muži

Plavání

GLASGOW (Spojené království Velké Britanie) - Mistrovství Evropy v plaveckých sportech
Bazénové plavání
9:45 rozplavby
17:15 semifinále - 200 m znak muži, 50 m prsa muži, 100 m volný způsob ženy, 200 m polohový závod ženy, finále - 1500 m volný způsob ženy, 100 m znak ženy, 200 m prsa ženy, 200 m volný způsob muži, 50 m motýlek muži, štafeta 4x200 m volný způsob ženy.

Skoky do vody
14:15 10 m věž synchro ženy, 1 m prkno synchro muži.

Synchronizované plavání ...
13:45 volný program jednotlivci.

Jachting

AARHUS (Dánsko) - Mistrovství světa v olympijských třídách

Veslování

RAČICE - Mistrovství světa juniorů

19:30  Slavnostní zahájení

Vodní plocha v Račicích se rozčeří pod vesly juniorských veslařů z celého světa



(ps, SportovníListy.cz, foto: Ivana Roháčková, ASC Dukla Praha)