Kam v úterý 23. července 2019 za sportem? Do Plzně na fotbal

[ title]
Sportovní program bývá i v úterý většinou nenaplněný tolika lákadly jako o víkendu, nicméně nezapomínejte však, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky. Někdy je to dokonce lepší.

Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se na kole či na  kolečkových bruslích nebo se jen rozejděte na výlet.

Fandíme vám...


       v úterý 23. července  2019



   Fotbal   



Liga mistrů 2019/2020 - 2. předkolo
19:00   FC Viktoria Plzeň - Olympiakos Pireus
19:30   FC Saburtalo Tbilisi - GNK Dinamo Záhřeb
20:00   PSV Eindhoven -  FC Basilej
20:00   The New Saints FC - FC Kodaň
20:15   FK Sutjeska - APOEL FC

Evropská liga (předkola) - 2. předkolo

17:00   FC Ararat-Armenia -   Lincoln Red Imps FC
17:45   HB Tórshavn - Linfield FC
17:55   FK Škendija Tetovo - F91 Dudelange
20:00   FC Santa Coloma - FC Astana
20:30   SP Tre Penne - FK Suduva Marijampole


Lední hokej

VIERUMÄKI (Finsko) - Příprava hráčů do 20 let
17:30  Finsko - Česko


Volejbal

RIFÁ (Bahrajn) - Mistrovství světa hráčů do 21 let

O 9.-16. místo, skupina G
10:30  Česko -  Kanada

Cyklistika



Etapový závod Tour de France
16. etapa (Nimes - Nimes, 177 km)

HEUSDEN-ZOLDER (Belgie) - Mistrovství světa v bikrosu



Šerm

BUDAPEŠŤ (Maďarsko) - Mistrovství světa
šavle družstva ženy, fleret družstva muži - finále
ostatní sporty


Softbal

UTRECHT (Nizozemsko) - Olympijská kvalifikace žen
16:00  Francie  -  Česko


Plavání

KWANGDŽU (Korea) - Mistrovství světa v plaveckých sportech

Bazénové plavání:
3:00 rozplavby (50 m prsa muži, 200 m volný způsob ženy - Seemanová, 200 m motýlek muži, 800 m volný způsob muži - Micka).

13:00 200 m volný způsob muži, 1500 m volný způsob ženy - finále, 50 m prsa muži - semifinále, 100 m znak ženy, 100 m znak muži - finále, 200 m volný způsob ženy, 200 m motýlek muži - semifinále, 100 m prsa ženy - finále).

Extrémní skoky do vody:
5:00 ženy - 3. a 4. kolo

(ps, SportovníListy.cz, foto: Petr Skála)