Kam v úterý 13.srpna 2019 za sportem? Hurá na fotbal, na hokej i do přírody na procházku

[ title]
Sportovní program bývá v úterý většinou nenaplněný tolika lákadly jako o víkendu, nicméně nezapomínejte však, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky. Někdy je to dokonce lepší.

Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se na kole či na  kolečkových bruslích nebo se jen rozejděte na výlet.

Fandíme vám...


       v úterý  13. srpna 2019



   Fotbal   


    Český pohár MOL Cup   první kolo

17:00  SK Kladno - TJ Štěchovice
18:00  FK Brandýs nad Labem - FK Ústí nad Labem
18:00  FK Meteor Praha VIII - MFK Chrudim
18:00  FK Olympie Březová - FC Viktoria Mariánské Lázně

Evropská liga - třetí předkolo
18:00   JK Nomme Kalju -  F91 Dudelange
20:45   Linfield FC - FK Sutjeska
21:00   Dundalk FC - ŠK Slovan Bratislava

Liga mistrů - třetí předkolo

18:30   FK Karabach - APOEL FC
19:00   Rosenborg BK - NK Maribor
19:30   FC Dynamo Kyjev - Club Bruggy KV
20:00   FC Kodaň - FK Crvena Zvezda Bělehrad
20:00   Ferencvárosi TC - GNK Dinamo Záhřeb
20:30   FC Ajax  -  PAOK Soluň
20:30   LASK Linz  -  FC Basilej
20:30   Olympiakos FC - Istanbul Başakşehir FK
20:45   Celtic FC - CFR Kluž
21:00   FC Porto - FK Krasnodar



  Lední hokej    

Přípravné zápasy
17:00   HC Olomouc - HK Dukla Trenčín
17:00   HC Oceláři Třinec  -  HC Kometa Brno
17:30   Piráti Chomutov - HC Stadion Litoměřice
17:30   SK Horácká Slavia Třebíč - SKLH Žďár nad Sázavou
17:30   Rytíři Kladno - BK Mladá Boleslav
18:00   HC Dukla Jihlava - LHK Jestřábi Prostějov
18:00   HC Frýdek-Místek - AZ RESIDOMO Havířov
18:00   HC Děčín - MOSTEČTÍ LVI
18:00   HK Nový Jičín - HK Opava
18:00   HC Benátky nad Jizerou - EC Red Bull Salzburg II
18:00   HC Energie Karlovy Vary  -  HK Sibir Novosibirsk
18:00   SK Trhači Kadaň - SHC Klatovy
18:00   BK Havlíčkův Brod - SC Kolín
19:45   SC Rapperswil-Jona Lakers - HC Vítkovice Ridera

Zubr Cup

18:00   HC ZUBR Přerov - VHK ROBE Vsetín
18:00   PSG Berani Zlín  -  HC Slavia Praha


Basketbal

Podgorica (Černá Hora) - ME hráčů do 16 let, divize B - skupina B
Česko  - Kypr


Horolezectví

Hačiodži (Japonsko) - Mistrovství světa ve sportovním lezení -  bouldering
Muži: 5:45 semifinále, 13:00 finále.
Ženy: 2:00 semifinále, 9:45 finále.

Orientační běh
Östfold (Norsko) - Mistrovství světa v orientačním běhu

Vodní lyžování
Putrajaya (Malajsie) - Mistrovství světa ve vodním lyžování


Zápas
Tallinn (Estonsko) - Mistrovství světa juniorů v zápase

(ps, SportovníListy.cz, foto: Petr Skála)