A nemusíte mít u toho žádné diváky. Někdy je to dokonce lepší.
Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se na kole nebo na kolečkových bruslích nebo se jen rozejděte na výlet.
Fandíme vám...
v sobotu 9. prosince 2017
Fotbal
Slovenská liga, 19. kolo
14:00 Dunajská Streda - Zlaté Moravce
Senica - Michalovce
Podbrezová - Nitra
Trnava - Prešov
15:00 Trenčín - Žilina
Lední hokej
První liga, 30. kolo
17:00 Benátky nad Jizerou - Motor České Budějovice
17:00 Prostějov - Havířov
17:00 Kadaň - Slavia Praha
17:00 Ústí nad Labem - Karlovy Vary
17:30 Vsetín - Přerov
17:30 Třebíč - Kladno
Biatlon
HOCHFILZEN (Rakousko) - závody Světového poháru
12:15 stíhací závod na 12,5 km muži
14:45 stíhací závod na 10 km ženy
Basketbal
Liga mužů, 12. kolo
17:30 Ostrava - Nymburk
17:45 Kolín - Brno
18:00 Jindřichův Hradec - Opava
18:00 Svitavy - Děčín
Liga žen, 12. kolo
15:30 KP Brno - USK Praha
16:00 Hradec Králové - Ostrava
Volejbal
Extraliga mužů, 11. kolo
17:00 Ostrava - ČZU Praha
17:00 Zlín - Příbram
17:00 Ústí nad Labem - Liberec
18:00 Odolena Voda - Kladno
18:30 Benátky nad Jizerou - Brno
Extraliga žen, 10. kolo
17:00 Olomouc - Olymp Praha
17:00 Frýdek-Místek - Fénix Brno
17:00 Prostějov - Šternberk
17:00 Ostrava - Přerov
18:00 KP Brno - Liberec
Házená
Extraliga mužů, 12. kolo
16:30 Dukla Praha - Lovosice
17:00 KP Brno - Karviná
18:00 Zubří - Jičín
18:00 Strakonice - Frýdek-Místek
18:00 Kopřivnice - Nové Veselí
Cyklistika
KOLÍN - Sedmý závod Českého poháru Toi Toi Cupu v cyklokrosu
Cyklokros
Florbal
Superliga mužů, 16. kolo
17:00 FBC Ostrava - Chodov
18:00 Pardubice - 1. SC Vítkovice
18:00 FBC Liberec - Ústí nad Labem
18:00 Otrokovice - Mladá Boleslav
BRATISLAVA - mistrovství světa žen
08:30 o 7. místo
11:15 o 5. místo
14:15 o 3. místo
17:05 finále
Curling
PLZEŇ - Kvalifikační turnaj v curlingu o postup na OH v Pchjongčchangu
Muži
13:30 ČR - Nizozemsko * Finsko - Německo * Itálie - Dánsko * Čína - Rusko
Ženy
9:00 Čína - Německo * Finsko - Dánsko * Itálie - Lotyšsko
19:00 play off - 1. zápas