Kam v sobotu 7. prosince 2019 za sportem? Sledujte fotbal, basketbal, lyžování

[ title]
Sporto -vní program bývá v sobotu většinou naplněný tolika lákadly, že nebudete vědět kam dřív, ale právě proto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky. Někdy je to dokonce lepší.

Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se na kole či na kolečkových bruslích nebo se jen rozejděte na výlet.

Fandíme vám...


       v sobotu 7. prosince 2019




   Fotbal   


  FORTUNA:LIGA   devatenácté kolo

14:30  FK Teplice  -  FC FASTAV Zlín
14:30  Slezský FC Opava - FK Jablonec
17:00  1. FC Slovácko - FC Viktoria Plzeň

Slovenská Fortuna liga - 18. kolo
14:00  FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa -  ŠKF iClinic Sereď
14:00  MFK Zemplín Michalovce - FC Spartak Trnava
14:00  FC Nitra - AS Trenčín
14:00  MFK Ružomberok - FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble
15:30  ŠK Slovan Bratislava - FK DAC Dunajská Streda


Lední hokej    

  Tipsport extraliga 2019/2020    pětadvacáté  kolo

15:00  Pardubice - Sparta

  Chance Liga 2019/2020    třicáté  kolo

15:00
HC Slavia Praha
SK Trhači Kadaň

16:00
Piráti Chomutov
AZ RESIDOMO Havířov

16:00
HC RT TORAX Poruba 2011
HC Frýdek-Místek

17:00
ČEZ Motor České Budějovice
LHK Jestřábi Prostějov

17:00
HC Benátky nad Jizerou
HC Slovan Ústí nad Labem

17:00
HC ZUBR Přerov
HC Baník Sokolov

17:00
HC Stadion Litoměřice
VHK ROBE Vsetín

17:30
HC Dukla Jihlava
SK Horácká Slavia Třebíč

Biatlon

Östersund (Švédsko) - Závod Světového poháru
17:30  Štafeta mužů na 4x7,5 kilometrů

Lyžování

Bannoje (Rusko) - Závody SP v alpském snowboardingu
9.00 paralelní obří slalom

Beaver Creek (USA) - Závod SP v sjezdovém lyžování
19.00 sjezd muži

Lake Louise (Kanada)  - Závod SP v sjezdovém lyžování
20:30

Světový pohár v alpském lyžování: sjezd žen v Lake Louise
Lillehammer (Norsko) - Závod SP v severské kombinaci
10.00/14.30 jednotlivci

Lillehammer (Norsko) - Závod SP ve skocích na lyžích žen
12.45

Lillehammer (Norsko) - Závody SP v běhu na lyžích

11:00 skiatlon ženy
12:30 skiatlon muži

Nižnij Tagil (Rus.) - Závod SP ve skocích na lyžích
15.30


Basketbal

Kooperativa NBL - 12. kolo

17:00
Svitavy
Děčín

17:30
Pardubice
Nymburk

17:30
USK Praha
Ostrava

18:00
Hradec Králové
Olomoucko

18:00
Opava
Kolín

Renomia ŽBL - 11. kolo

15:30
KP Brno
Hradec Králové

17:00
USK Praha
Žabiny Brno

17:30
Trutnov
Slavia Praha

Volejbal

Extraliga mužů - 10. kolo

16:00
Brno
Lvi Praha

18:00
Kladno
Zlín

18:00
Odolena Voda
Příbram

18:00
Liberec
České Budějovice

19:30  Beskydy - Ústí nad Labem

Extraliga žen - 13. kolo

17:00
Ostrava
KP Brno

17:00
Frýdek-Místek
Olomouc

17:00
Prostějov
Olymp Praha

17:00
Šternberk
Přerov

18:30
VK Brno
Liberec

Házená

STRABAG RAIL Extraliga mužů - 13. kolo
10:00  TJ Cement Hranice - SHC Maloměřice - Brno
10:30  HCB Karviná - HBC Ronal Jičín
17:00  HK FCC Město Lovosice - HC ROBE Zubří

MOL liga žen - 13. kolo
18:00  DHK Baník Most - DHC Slavia Praha


Cyklistika

Basilej (Švýc.) - Mistrovství světa v sálové cyklistice

Cambridge (N. Zéland) - Závod Světového poháru v dráhové cyklistice

Jabkenice - Závod českého poháru Toi Toi Cupu v cyklokrosu

Rychlobruslení

Nur-Sultan (Kaz.) - Závody Světového poháru

Šanghaj (Čína) - Závody SP na krátké dráze


Plavání

Glasgow (V.B.) - Mistrovství Evropy v krátkém bazénu


(ps.SportovníListy.cz, foto: Miloš Březina)