Někdy je to dokonce lepší. Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se na kole nebo na bruslích či se jen rozejděte na výlet.
Fandíme vám...
v sobotu 28. září 2019
Fotbal
FORTUNA:LIGA jedenácté kolo
16:00 SK Sigma Olomouc - 1. FC Slovácko
16:00 FC FASTAV Zlín - FK Jablonec
10:15 FK Pardubice- SK Líšeň
10:15 FK Baník Sokolov - FK Dukla Praha
10:15 FK Slavoj Vyšehrad - FK Varnsdorf
16:30 1. SK Prostějov - MFK Chrudim
Slovenská Fortuna liga - 10. kolo
19:00 MFK Zemplín Michalovce - MFK Ružomberok
16:00 Sparta Praha - Dukla Praha
16:00 Slavia Praha - Lokomotiva Brno
Parainen (Finsko) - Kvalifikační turnaj ME hráčů do 17 let
15:30 Česko - Moldavsko
Lední hokej
Tipsport ELH páté kolo
15:30 HC Slavia Praha - HC RT TORAX Poruba 2011
16:00 HC Slovan Ústí nad Labem - HC Frýdek-Místek
17:00 ČEZ Motor České Budějovice - HC ZUBR Přerov
17:00 HC Benátky nad Jizerou - VHK ROBE Vsetín
17:00 SK Trhači Kadaň - AZ RESIDOMO Havířov
Dauhá (Katar) - Mistrovství světa - den druhý
16:05 800 m muži - rozběhy
16:30 tyč muži - kvalifikace
17:05 400 m překážek muži - semifinále
17:40 výška ženy - kvalifikace
17:45 100 m muži - semifinále
18:15 800 m ženy - semifinále
18:25 kladivo ženy - finále
19:00 smíšená štafeta 4x400 m - rozběhy (ČR)
19:40 dálka muži - finále
20:10 10.000 m ženy - finále
21:15 100 m muži - finále
22:30 chůze 50 km muži a ženy
16:00 Žabiny Brno - Hradec Králové
17:00 USK Praha - Slovanka MB
18:30 Ostrava - Strakonice
17:00 Olymp Praha - KP Brno
17:00 Ostrava - Frýdek-Místek
17:00 Šternberk - Liberec
18:00 VK Brno - Přerov
STRABAG RAIL Extraliga mužů - 4. kolo
11:00 SHC Maloměřice - Brno - HK FCC Město Lovosice
16:30 HC Dukla Praha - Talent M.A.T. Plzeň
17:00 SKKP Handball Brno - Pepino SKP Frýdek-Místek
17:00 TJ Sokol Nové Veselí - TJ Cement Hranice
18:00 HBC Ronal Jičín - KH ISMM Kopřivnice
18:00 HC ROBE Zubří - HCB Karviná
Cyklistika
Harrogate (Spojené království Velké Británie) - Mistrovství světa v silniční cyklistice
Mladá Boleslav - Závod českého poháru Toi Toi Cupu v cyklokrosu
Seu d´Urgell (Španělsko) - MS ve vodním slalomu a sjezdu na divoké vodě
Slalom:
9:03 C1 muži - semifinále
10:08 K1 ženy - semifinále
12:03 C1 muži - finále
12:40 K1 ženy - finále
Sjezd:
17:03 K1 ženy - finále
17:28 K1 muži - finále
17:54 C1 ženy - finále
18:21 C1 muži - finále
18:42 C2 muži - finále
19:00 C2 ženy - finále
Praha - Evropský pohár žokejů 2019
Skupina C:
6:45 (Higašiósaka) Argentina - Tonga
Skupina A:
9:15 (Fukuroi) Japonsko - Irsko
Skupina B:
11:45 (Toyota) Jižní Afrika - Namibie
13:00 Dragon Brno - Praga
13:00 Sparta Praha - Říčany