Kam v sobotu 26. ledna 2019 za sportem? Bude k vidění lední hokej, biatlon, basketbal či volejbal

[ title]

Sportovní program bývá o víkendu naplněný tolika lákadly, že si těžko budete vybírat, kam se jít dříve podívat, koho obdivovat a komu fandit z hlediště nebo jen u televizních obrazovek, ale i přesto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky. Někdy je to dokonce lepší. 

Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se na kole nebo na kolečkových bruslích nebo se jen rozejděte na výlet.

Fandíme vám...


 V sobotu 26.ledna



   Lední hokej    



  Tipsport ELH     devětatřicáté  kolo

17:00    Mountfield HK - HC Dynamo Pardubice


  CHANCE LIGA     pádesáté kolo

15:00   HC Slavia Praha - SK Trhači Kadaň        
16:00    HC Benátky nad Jizerou -     AZ RESIDOMO Havířov        
16:00    HC RT TORAX Poruba 2011 - SK Horácká Slavia Třebíč    
17:00    HC Frýdek-Místek - HC Stadion Litoměřice          
17:00    HC Zubr Přerov - LHK Jestřábi Prostějov        
17:30    HC Dukla Jihlava - Rytíři Kladno        
17:30    VHK ROBE Vsetín  - HC Slovan Ústí nad Labem


Atletika

CARDIFF(Wales, Velká Británie)

Mezistátní utkání ČR-Francie-Polsko-Španělsko-Velká Británie mužů, žen, juniorů a juniorek ve vícebojích


Biatlon

ANTERSELVA - Závod Světového poháru – 6.kolo

13.30 Stíhací závod ženy
15.30 Stíhací závod muži


Lyžování

GARMISCH-PARTENKIRCHEN  (Německo) - Závod SP ve sjezdovém lyžování
12.30 sjezd ženy

KITZBÜHEL (Německo) - Závod SP
Slalom - muži

ULRICEHAMN (Švédsko) - Závod SP v běhu na lyžích
15 km volně - muži
10 km volně - ženy

SAPORRO (Japonsko) - HS137 - Závod SP ve skocích na lyžích
muži

RASNOV (Rumunsko) - HS97 - Závod SP ve skocích na lyžích
ženy


Basketbal

Kooperativa basketbalová liga mužů – 21.kolo

18:00 DEKSTONE Tuři Svitavy -  NH Ostrava          
18:00 Kingspan Královští sokoli -  Olomoucko          
18:00 SLUNETA Ústí nad Labem - Egoé Basket Brno          
17:00 ČEZ Basketball Nymburk - BK ARMEX Děčín          
18:00 GEOSAN Kolín - USK Praha     
18:00 BK Opava - BK JIP Pardubice


Volejbal

Extraliga mužů -17. kolo

17:00     Benátky n. J.- Karlovarsko         
18:00     Odolena Voda  - Zlín         
18:00     Kladno - Praha         
17:00     Příbram - Brno         
15:00     Ústí nad Labem - Liberec

Extraliga žen - 18. kolo

18:00 Liberec - Frýdek-Místek    
17:00 Olymp - VK Brno    
17:00 Ostrava - Olomouc    
17:00 Šternberk - Prostějov    
18:00 Královo Pole -    Přerov    


Házená

Extraliga mužů - 15. kolo
18:00 TJ Tatran Litovel - HK FCC Město Lovosice

Mistrovství světa
20:20  MS v házené 2019: o 5. místo

(rp,sportovnilisty.cz,foto:Petr Skála)