Kam v sobotu 25. ledna 2020 za sportem? Sledujte fotbal, biatlon, basketbal, házenou, lyžování

[ title]

Sportovní program bývá v sobotu většinou naplněný tolika lákadly, že nebudete vědět kam dřív, ale právě proto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky. Někdy je to dokonce lepší.

Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se na kole či na kolečkových bruslích nebo se jen rozejděte na výlet.

Fandíme vám...



       v sobotu 25. ledna  2020



   Fotbal    


Tipsport liga


Finalový turnaj na Maltě

11:00  FC Zbrojovka Brno - FC Baník Ostrava
13:30  FK Mladá Boleslav - FK DAC Dunajská Streda



   Lední hokej    



Chance Liga - o pořadí v play-off    ... patnácté  kolo

16:00  Piráti Chomutov - HC Slavia Praha
17:00  ČEZ Motor České Budějovice - AZ RESIDOMO Havířov
17:00  HC Stadion Litoměřice - VHK ROBE Vsetín
17:00  HC ZUBR Přerov - HC RT TORAX Poruba 2011

Chance Liga - o účast v předkole     ... patnácté  kolo

17:00  LHK Jestřábi Prostějov - HC Baník Sokolov
17:30  HC Dukla Jihlava - SK Trhači Kadaň
17:30  SK Horácká Slavia Třebíč - HC Benátky nad Jizerou


Biatlon

Pokljuka (Slovinsko) - Závod Světového poháru
13:15   Smíšená štafeta dvojic
15:00   Smíšená štafeta


Lyžování

Bansko (Bulharsko) - Závod SP v sjezdovém lyžování
09.45 sjezd ženy

Big White (Kanada) - Závody SP ve snowboardingu
21.00 snowboardcross

Idre (Švédsko) - Závod SP v akrobatickém lyžování
11.00 skikros

Kitzbühel (Rakousko) - Závod SP v sjezdovém lyžování
11.30 sjezd muži

Oberstdorf (Německo) - Závod SP v severské kombinaci
09:00/13:55 družstva

Oberstdorf (Německo) - Závody SP v běhu na lyžích
10:00 skiatlon ženy
12:00 skiatlon muži

Piancavallo (Itálie) - Závody SP ve snowboardingu
14.00 paralelní slalom

Rašnov (Rumunsko) - Závod SP ve skocích na lyžích žen
13.00

Zakopané (Polsko) - Závod SP ve skocích na lyžích
16.15 družstva



  Basketbal  


Kutná Hora - Final Four Českého poháru žen ...  semifinále

14:00  KP Brno - Žabiny Brno
17:00  Slavia Praha - Hradec Králové

  Kooperativa basketbalová liga mužů     ...  jednadvacáté kolo

18:00  Svitavy -  Opava
18:00  Pardubice - Kolín
18:00  Olomoucko - Brno
18:00  Ústí nad Labem - Nymburk
18:00  Hradec Králové - Ostrava
18:00  USK Praha - Děčín


Volejbal

Extraliga mužů ... 16. kolo

15:00  Ústí nad Labem -Ostrava
17:00  Kladno - Karlovarsko
17:00  Zlín - České Budějovice
18:00  Brno  - Liberec
18:00  Lvi Praha - Příbram
19:30  Beskydy - Odolena Voda

Extraliga žen ...  20. kolo
17:00  Olymp Praha - Přerov
17:00  Frýdek-Místek - Ostrava
17:00  Šternberk - Prostějov
18:00  KP Brno - Liberec



Házená

  Mistrovství Evropy mužů


O 5. - 6. místo
16:00  Německo - Portugalsko

Utkání o bronz

18:30   Slovinsko - Norsko

MOL liga žen ... 18. kolo
15:00  Sokol Písek - HC Sporta Hlohovec
18:00  DHC Sokol Poruba - HK Slovan Duslo Šaľa



Motorismus

Rallye Monte Carlo, úvodní podnik mistrovství světa v automobilových soutěžích


Krasobruslení

Graz (Rakousko) - Mistrovství Evropy
13:25 taneční páry - volný tanec
18:30 ženy - volný program



Pozemní hokej

Minsk (Bělorusko) - Halové mistrovství Evropy žen


(ps, SportovniListy.cz, foto: Petr Skála)