Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se na kole nebo na kolečkových bruslích nebo se jen rozejděte na výlet.
Fandíme vám...
v sobotu 22. září 2018
Fotbal
deváté kolo
15:00 Sigma Olomouc - Dukla Praha
17:00 MFK Karviná - 1. FK Příbram
17:00 SFC Opava - FK Teplice (hráno v Brně)
17:00 FK Mladá Boleslav - 1. FC Slovácko
19:00 Sparta Praha - Slovan Liberec
osmé kolo
10:15 Sokolov - Prostějov
10:15 Pardubice - Brno
Liga žen, 5. kolo
10:30 Liberec - Viktoria Plzeň
11:00 Lokomotiva Brno - Slavia Praha
15:00 Sparta Praha - Hradec Králové
Slovenská liga, 9. kolo
18:00 Nitra - Michalovce
19:00 Žilina - Senica
19:00 Ružomberok - Podbrezová
19:00 Slovan Bratislava - Sereď
19:00 Trenčín - Zlaté Moravce
Lední hokej
třetí kolo
17:00 HC Olomouc - HC Kometa BrnoPrvní liga, 6. kolo
17:00 Přerov - Kadaň
17:00 Poruba - Litoměřice
17:00 Benátky nad Jizerou - Ústí nad Labem
17:00 Motor České Budějovice - Prostějov
17:00 Slavia Praha - Rytíři Kladno
17:30 Vsetín - Třebíč
17:30 Jihlava - Havířov
Basketbal
TENERIFE (Španělsko) - Mistrovství světa žen
Skupina A:
14:30 Jižní Korea - Francie
18:30 Řecko - Kanada
Skupina B:
12:30 Austrálie - Nigérie
15:00 Turecko - Argentina
Skupina C:
21:00 Japonsko - Španělsko
21:30 Portoriko - Belgie
Skupina D:
12:00 Lotyšsko - Čína
19:00 USA - Senegal
Volejbal
BULHARSKO; ITÁLIE - Mistrovství světa mužů, osmifinále
Skupina E (Milán):
17:00 Nizozemsko - Finsko
21:15 Rusko - Itálie
Skupina F (Boloňa):
17:00 Austrálie - Belgie
20:30 Slovinsko - Brazílie
Skupina G (Sofie):
16:00 Írán - Kanada
19:40 Bulharsko - USA
Skupina H (Varna):
16:00 Srbsko - Argentina
19:40 Polsko - Francie
Házená
Extraliga mužů, 3. kolo
10:00 Hranice - Lovosice
17:00 Litovel - Karviná
17:00 Nové Veselí - KP Brno
18:00 Kopřivnice - Zubří
Interliga žen, 3. kolo
14:00 Plzeň - Písek
17:30 Michalovce - Poruba
18:00 Bánovce nad Bebravou - Prešov
18:00 Most - Olomouc
Florbal
Superliga mužů, 5. kolo
18:00 1. SC Vítkovice - FBC Ostrava
20:00 TJ Znojmo - FBC Česká Lípa
Extraliga žen, 3. kolo
16:30 Jižní Město - Tatran Střešovice
17:00 FBS Olomouc - FBK Jičín
18:00 FBŠ Plzeň - Panthers Praha
Dostihy
PRAHA - Evropský pohár žokejů 2018
V jeho rámci se mj. uskuteční rovinové dostihy EJC Million (1400 m, tříletí a starší koně, dotace 2,600.000 Kč), Velká cena českého turfu (2400 m, tříletí a starší koně, dotace 600.000 Kč) či Gerschův memoriál (1400 m, dvouletí koně, dotace 600.000 Kč).
Judo
BAKU (Ázerbajdžan) - Mistrovství světa
Ragby
Extraliga, 13. kolo
13:00 Dragon Brno - Praga
14:00 Vyškov - Sparta Praha
15:00 Říčany - Tatra Smíchov
Softbal
HOOFDDORP (Nizozemsko) - Turnaj Super 6 žen
zápasy o umístění
Stolní tenis
ALICANTE (Španělsko) - Mistrovství Evropy
Střelba
PLZEŇ - MČR ve sportovní střelbě v puškových a pistolových disciplínách
Veletrhy
PRAHA - FOR ARCH
Výstaviště v Praze v Letňanech
LYSÁ NAD LABEM - Kůň 2018
Výstaviště