Kam v sobotu 20. července 2019 za sportem? Dívejte se na fotbal i na americký fotbal

[ title]
Sportovní program bývá o víkendu naplněný tolika lákadly, že si těžko budete vybírat, kam se  jít dříve podívat, koho obdivovat a komu fandit z hlediště nebo jen u televizních obrazovek, ale i přesto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky.

Někdy je to dokonce lepší. 
Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se na kole nebo na bruslích či se jen rozejděte na výlet.

Fandíme vám...


       v sobotu 20. července  2019



   Fotbal   


  FORTUNA:LIGA   první kolo


17:00   SK Sigma Olomouc - FC FASTAV Zlín
17:00   Slezský FC Opava - 1.FK Příbram
17:00   1. FC Slovácko - SK Dynamo Č. Budějovice
19:30   AC Sparta Praha   - FK Jablonec


  FORTUNA:NÁRODNI LIGA    ... první  kolo


10:15   FK Pardubice - FK Viktoria Žižkov
10:15   FK Baník Sokolov - FC Hradec Králové
10:15   FK Dukla Praha - FK Fotbal Třinec
17:00   SK Líšeň - FK Varnsdorf
17:00   1. SK Prostějov  -  FK Slavoj Vyšehrad

Slovenská Fortuna liga ...  1. kolo
18:00   MFK Zemplín Michalovce -  MŠK Žilina
19:00   FK Senica - AS Trenčín
20:00   FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa - ŠK Slovan Bratislava


Atletika

Londýn (Spojené království Velké Británie) - Mítink Diamantové ligy ... první den


Basketbal


MATOSINHOS (Portugalsko) - ME hráčů do 20 let  .. divize B, semifinále
17:15  Česko - Belgie


Cyklistika



Etapový závod Tour de France
14. etapa (Tarbes - Tourmalet Bareges, 117,5 km)

JABLONEC NAD NISOU - Závod světové série ve fourcrossu horských kol


Baseball

Extraliga  ... nadstavbová skupina o titul
14:00  Kotlářka Praha - Draci Brno
16:00  Hroši Brno - Tempo Praha
19:00  Eagles Praha - Arrows Ostrava


Kanoistika

KRAKOV (Polsko) - Mistrovství světa juniorů a závodníků do 23 let ve vodním slalomu

RAČICE -  Mistrovství republiky v rychlostní kanoistice


Domácí sezona rychlostních kanoistů vyvrcholí mistrovstvím Česka v Račicích. Závodí Dostál i Fuksa


Pozemní hokej

PLZEŇ - Mistrovství Evropy dorostenců
09:15 Bělorusko – Portugalsko
11:30 Česká republika – Itálie
13:45 o 3. místo
16:00 FINÁLE
17:30 závěrečný ceremoniál


Šerm

BUDAPEŠŤ (Maďarsko) - Mistrovství světa
Šavle ženy, fleret muži - finále, kord družstva ženy, šavle družstva muži - kvalifikace


Karate

HRADEC KRÁLOVÉ - Mistrovství světa v karate světové federace SKIF


Americký fotbal

Ostrava - Finále ligy amerického fotbalu
18:30  Ostrava Steelers - Prague Lions



O titul v Czech Bowlu v americkém fotbale se utká Prague Lions a Ostrava Steelers


Plavání

KWANGDŽU (Korea) - Mistrovství světa v plaveckých sportech

Skoky do vody:
8:30 3 m prkno synchro mix
13:45 10 m věž muži

Synchronizované plavání:
10:00 smíšené dvojice - volný program
12:00 kombinace


Triatlon

Edmonton (Kanada) - Závody MS


Ragby

Mezinárodní turnaj mužů v sedmičkách
(ps, SportovniListy.cz, foto: Petr Skála)