Kam v sobotu 19. října 2019 za sportem? Sledujte fotbal, basketbal, volejbal i ragby

[ title]
Sportovní program bývá v sobotu většinou naplněný tolika lákadly, že nebudete vědět kam dřív, ale právě proto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky. Někdy je to dokonce lepší.

Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se na kole či na kolečkových bruslích nebo se jen rozejděte na výlet.

Fandíme vám...


       v sobotu  19. října 2019




   Fotbal   


  FORTUNA:LIGA     ... třinácté kolo


14:30 FC Slovan Liberec - FK Jablonec
16:30 SK Sigma Olomouc - SK Dynamo Č. Budějovice
16:30 FC FASTAV Zlín - FK Mladá Boleslav

  FORTUNA:NÁRODNI LIGA    ... dvanácté  kolo

10:15 FK Slavoj Vyšehrad - FC Vysočina Jihlava
10:15 FK Pardubice - FK Fotbal Třinec
10:15 FK Baník Sokolov - SK Líšeň
14:30 1. SK Prostějov - FK Viktoria Žižkov

Slovenská Fortuna liga  ... 12. kolo
17:00  FC Nitra - MFK Ružomberok
17:00  MŠK Žilina - MFK Zemplín Michalovce
17:00  ŠK Slovan Bratislava - FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa
17:00  ŠKF iClinic Sereď - FC Spartak Trnava

Liga žen ... 8. kolo
11:00 Lokomotiva Brno - 1. FC Slovácko
11:00 Viktoria Plzeň - Slavia Praha



Lední hokej    



  Tipsport ELH     ... dvanácté  kolo

17:00  Kometa - Plzeň

  CHANCE LIGA     ... patnácté kolo

17:00  AZ RESIDOMO Havířov - Piráti Chomutov
17:00  SK Trhači Kadaň - HC Slavia Praha
17:00  LHK Jestřábi Prostějov - ČEZ Motor České Budějovice
17:00  HC Baník Sokolov - HC ZUBR Přerov
17:30  VHK ROBE Vsetín - HC Stadion Litoměřice
17:30  SK Horácká Slavia Třebíč - HC Dukla Jihlava
18:00  HC Frýdek-Místek - HC RT TORAX Poruba 2011



  Basketbal   


  Kooperativa basketbalová liga mužů     ...  čtvrté kolo

17:00  Svitavy - Brno
17:30  USK Praha - Hradec Králové
17:30  Pardubice - Olomoucko
17:45  Kolín - Ostrava
18:00  Opava - Ústí nad Labem
18:00  Děčín - Nymburk

   Ženská basketbalová liga žen    ... šesté  kolo

16:00  Hradec Králové - Strakonice
17:00  USK Praha - Trutnov
17:00  Žabiny Brno - KP Brno
19:00  Slavia Praha - Slovanka MB


Volejbal

Extraliga mužů ... 3. kolo
17:00  Brno - Kladno
18:00  Karlovarsko - Lvi Praha
18:00  Odolena Voda - Ústí nad Labem
18:00  Liberec - Beskydy

Extraliga žen ... 7. kolo
17:00   Olymp Praha - Ostrava
17:00   Olomouc - VK Brno
17:00   Prostějov - Šternberk
18:00   KP Brno - Liberec
18:00   Přerov - Frýdek-Místek


Házená

STRABAG RAIL Extraliga mužů ... 7. kolo
14:00  TJ Cement Hranice - HK FCC Město Lovosice
18:00  KH ISMM Kopřivnice - SHC Maloměřice - Brno
18:00  HC ROBE Zubří - SKKP Handball Brno
19:00  Talent M.A.T. Plzeň - HBC Ronal Jičín

MOL liga žen ... 7. kolo
17:00  DHC Sokol Poruba - ŠŠK Prešov
17:00  SHK Veselí n.M. - MŠK Dunajská Streda
17:30  DHK Zora Olomouc - HC Sporta Hlohovec
18:00  HC Zlín - Sokol Písek


Florbal

PRAHA - Euro Floorball Tour (ženy)
16:30  Česko - Švýcarsko
19:30  Finsko - Švédsko


Ragby



Čtvrtfinále
09:15  Anglie - Austrálie
12:15  Nový Zéland - Irsko

Mistrovství Evropy, III. divize ... Konference I sever
16:00  Lucembursko -  Česko

České ragbisty čeká další soupeř na ME ve skupině Conference sever Lucembursko


Softbal

Finále extraligy žen

14:00 Žraloci Ledenice - Eagles Praha



Plavání

Plzeň - Český pohár


Triatlon

Tchongjong (Korea) - Závody Světového poháru


Veletrhy

PRAHA - For Toys, FOR Hobby
10:00 - 18:00  Výstaviště v Letňanech

Program na veletrhu For Toys obohatí rovněž Sokol. Má tam největší výstavní plochu

(ps, SportovniListy.cz, foto: Petr Skála)