Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se na kole nebo na kolečkových bruslích nebo se jen rozejděte na výlet.
Fandíme vám...
v sobotu 19. ledna 2019
Fotbal
Tipsport liga skupina
Malta - semifinále
11:00 FC MAS Táborsko - FC Zbrojovka Brno
13:30 FK Mladá Boleslav - ŠK Slovan Bratislava
Lední hokej
CHANCE LIGA osmačtyřiacáté kolo
15:00 HC Slavia Praha - ČEZ Motor České Budějovice
16:00 HC Benátky nad Jizerou - SK Trhači Kadaň
17:00 HC RT TORAX Poruba 2011 - AZ RESIDOMO Havířov
17:00 HC Stadion Litoměřice - SK Horácká Slavia Třebíč
17:00 HC Frýdek-Místek - HC Slovan Ústí nad Labem
17:30 VHK ROBE Vsetín - Rytíři Kladno
17:30 HC Dukla Jihlava - LHK Jestřábi Prostějov
Atletika
JABLONEC NAD NISOU - Mítink Jablonecká hala 2019
Biatlon
RUHPOLDING (Německo) - Závod Světového poháru
14:30 SP v biatlonu v Ruhpoldingu: štafeta žen na 4x6 kilometrů
Lyžování
WENGEN (Švýcarsko) - Závod SP v sjezdovém lyžování
12.30 sjezd muži
CORTINA D´AMPEZZO (Itálie) - Závod SP v sjezdovém lyžování
10.30 sjezd ženy
OTEPÄÄ (Estonsko) - Závody SP v běhu na lyžích
12.55 sprint klasicky ženy a muži
ZAKOPANÉ (Polsko) - Závod SP ve skocích na lyžích
16.15 družstva muži
CHAUX-NEUVE (Francie) - Závod SP v severské kombinaci
11:30/15:45
IDRE (Švédsko) - Závod SP v akrobatickém lyžování
11.30 skikros
LAAX (Švýcarsko) - Závod SP v snowboardingu
17.30 U-rampa
LAHTI (Finsko) - Mistrovství světa juniorů v klasickém lyžování
ROGLA (Slovinsko) - Závody SP ve snowboardingu
14.00 paralelní obří slalom
TUOZ (Švýcarsko) - La Diagonela, závod Ski Classics v dálkovém lyžování
Basketbal
Kooperativa basketbalová liga mužů dvacáté kolo
17:00 Svitavy - Hradec Králové
17:30 Ostrava - Pardubice
17:30 USK Praha - Opava
18:00 Děčín - Kolín
18:00 Olomoucko - Ústí nad Labem
19:00 Brno - Nymburk
Volejbal
Extraliga mužů ... 16. kolo
16:00 Brno - Ústí nad Labem
16:30 Ostrava - Kladno
17:00 Zlín - České Budějovice
18:00 Benátky nad Jizerou - Odolena Voda
18:00 Karlovarsko - Liberec
18:00 Lvi Praha - Příbram
Extraliga žen ... 17. kolo
15:00 Prostějov - KP Brno
17:00 Olomouc - Šternberk
17:00 Frýdek-Místek - Olymp Praha
18:00 Přerov - Liberec
18:30 VK Brno - Ostrava
Házená
MOL liga žen - 12. kolo
17:00 HC Zlín - Bánovský HK Gabor Bánovce n./B.
Mistrovství světa
Skupina 1
18:00 Francie - Španělsko
20:30 Německo - Island
Skupina 2
18:00 Tunisko - Švédsko
20:30 Dánsko - Maďarsko
Veletrhy
BRNO - Regiontour na Výstavišti