Kam v sobotu 17. listopadu 2018 za sportem? Hurá na hokej, volejbal či cyklokros

[ title]
Sportovní program bývá o víkendu naplněný tolika lákadly, že si těžko budete vybírat, kam se jít dříve podívat, koho obdivovat a komu fandit z hlediště nebo jen u televizních obrazovek, ale i přesto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky. Někdy je to dokonce lepší.

Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se na kole nebo na kolečkových bruslích nebo se jen rozejděte na výlet.

Fandíme vám...


      v sobotu 17. listopadu 2018




   Fotbal   



Kvalifikace mistrovství Evropy fotbalistů do 19 let


ČR - Makedonie
Chorvatsko - Lucembursko


   Liga národů    

Skupina A3
20:45 Itálie - Portugalsko

Skupina B2
18:00 Turecko - Švédsko

Skupina C1
20:45 Albánie - Skotsko

Skupina C4
15:00 Srbsko - Černá Hora
20:45 Rumunsko - Litva

Skupina D3 
18:00 Ázerbájdžán - Faerské ostrovy
18:00 Malta - Kosovo


  Lední hokej    



  Tipsport ELH    dvacáté  kolo

17:00 HC Oceláři Třinec - HC Verva Litvínov.

První hokejová liga
15:00 Slavia Praha - Třebíč

17:00 Přerov - Ústí nad Labem
17:00 Poruba - Vsetín
17:00 Benátky nad Jizerou - Frýdek-Místek
17:00  Prostějov - Rytíři Kladno,
17:30 Jihlava - Litoměřice

Basketbal

  Kooperativa basketbalová liga mužů    desáté kolo

17:00 Pardubice - Opava,
17:30 Ostrava - Svitavy
17:30 USK Praha - Kolín,
18:00 Děčín - Nymburk,
19:00 Brno - Ústí nad Labem.

Volejbal

Extraliga mužů

17:00 Ústí nad Labem - Příbram
17:00 Ostrava - Benátky nad Jizerou,
18:00 Lvi Praha - Odolena Voda
18:00 České Budějovice - Brno
18:00 Liberec - Kladno
19:00 Karlovarsko - Zlín.

Volejbalová extraliga žen

17:00 Frýdek-Místek - Liberec, Olomouc - Ostrava, Prostějov - Šternberk,

19:00 Přerov - VK Brno.

Házená

Extraliga mužů

10:00 Hranice - Frýdek-Místek,

17:00 Nové Veselí - Kopřivnice, Litovel - Plzeň,

18:00 Jičín - Zubří, Lovosice - KP Brno.

Český pohár házenkářek

14:30 Velká Bystřice - Veselí n. M.,

19:00 Jindřichův Hradec - Slavia Praha.

Futsal

První futsalová liga
13:00 Slavia Praha - Česká Lípa.



Cyklistika

Tábor - Závod Světového poháru v cyklokrosu.


(ps, SportovníListy.cz, foto: Petr Skála)