Kam v sobotu 16. března 2019 2019 za sportem? Na fotbal, hokej alei na ragby

[ title]
Sportovní program bývá o víkendu naplněný tolika lákadly, že si těžko budete vybírat, kam se jít dříve podívat, koho obdivovat a komu fandit z hlediště nebo jen u televizních obrazovek, ale i přesto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky.

Někdy je to dokonce lepší. 
Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se na kole nebo na bruslích či se jen rozejděte na výlet.

Fandíme vám...



      v  sobotu  16. března 2019



   Fotbal   


  FORTUNA:LIGA   pětadvacáté kolo


14:00  FC Baník Ostrava - FK Mladá Boleslav
15:00  1. FC Slovácko - FK Jablonec
15:00  FC Slovan Liberec - Fastav Zlín
17:30  AC Sparta Praha - SK Sigma Olomouc

FORTUNA:NÁRODNI LIGA   devatenácté  kolo

10:15  FK Fotbal Třinec - 1. SC Znojmo FK
10:15  MFK Chrudim - FK Pardubice
15:00  FC Vysočina Jihlava - FK Baník Sokolov

Slovenská Fortuna liga - 1. kolo nadstavby


15:30  ŠKF iClinic Sereď - ŠK Slovan Bratislava
17:00  FC ViOn Zlaté Moravce-Vráble  - FK Senica
17:00  MŠK Žilina - MFK Zemplín Michalovce
17:00  AS Trenčín - FC Spartak Trnava
17:00  FK Železiarne Podbrezová - FC Nitra


   Lední hokej    


   CHANCE LIGA     Play-off Chance ligy, semifinále

17:30  VHK ROBE Vsetín - ČEZ Motor České Budějovice
18:20  HC Dukla Jihlava - Rytíři Kladno

Tipsport Liga (SR) play-off - čtvrtfinále

18:00   HK Dukla Trenčín - HK Nitra
18:00   HK Poprad  - HC Košice

Slovenská liga - baráž, 3. zápas
17:30  HK Dukla Ingema Michalovce - MsHK Žilina

Biatlon

ÖSTERSUND (Švédsko) - Mistrovství světa

13:15  Štafeta žen na 4x6 kilometrů
16:30  Štafeta mužů na 4x7,5 kilometrů

Lyžování

PEC POD SNĚŽKOU - Evropský pohár ve snowboardingu
13.00 slopestyle

FALUN (Švédsko) - Závody SP v běhu na lyžích
14.30 sprint volně ženy a muži

LILLEHAMMER (Norsko) - Birkebeinerrennet, závod Ski Classics v dálkovém lyžování

NIŽNIJ TAGIL (Rusko) - Závod SP ve skocích na lyžích
13.00 ženy

QUÉBEC (Kanada) - Závody SP ve snowboardingu
1.00 Big Air

SCHONACH (Německo) - Závod SP v severské kombinaci

11:00/15:00

SOLDEU (Andorra) - Finále SP ve sjezdovém lyžování
09:30/12:15 obří slalom muži
10:30/13:15 slalom ženy

VEYSONNAZ (Švýcarsko) - Závěrečné závody SP ve snowboardingu
14.15 snowboardcross

VIKERSUND (Norsko) - Závod SP ve skocích na lyžích
17.00 lety družstva muži


Volejbal

Extraliga mužů - Předkolo play off - 3. zápas
18:00  Odolena Voda - Praha

Extraliga žen - Čtvrtfinále play off - 1. zápasy
15:00  Prostějov  -  Přerov
17:00  Olomouc - Ostrava
17:00  Olymp Praha - VK Brno
18:00  Liberec - KP Brno

Házená

Extraliga mužů ... 22. kolo

18:00   HC Dukla Praha - KH ISMM Kopřivnice
18:00   TJ Cement Hranice  -  HC ROBE Zubří
18:00   HBC Ronal Jičín  -  SKKP Handball Brno
18:00   HK FCC Město Lovosice - HCB Karviná
18:00   Tatran Litovel - Pepino SKP Frýdek-Místek


Ragby

ME mužů, druhá  divize

14:00  Česko - Nizozemsko  na hřišti Tatry Smíchov pod Strahovem

Evropský pohár ženských patnáctek
11:00   Česko - Finsko   na Markétě

Pohár šesti národů
13:30 Itálie - Francie  Vysílá Nova Sport 2
15:45 Wales - Irsko  Vysílá Nova Sport 2
18:00 Anglie - Skotsko  Vysílá Nova Sport 2

(ps, SportovníListy.cz, foto: Petr Skála)
V Chelsea panika ze Slavie

V Chelsea panika ze Slavie

24.3.2019 09:00:00

Když ve švýcarském Nyonu vylosovali dvojici ve čtvrtfinále Evropské ligy dvojici Slavia Praha a Chelsea, radost propukla pouze v táboře česko-čínského klubu, anglický soupeř byl vytouženým protiv...